• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mbyllen vendvotimet, votuan rreth 45% e qytetarëve

Love

βeℓℓe â๓e
Në orën 19:00 janë mbyllur vendvotimet në gjithë Kosovën.Vendvotimet janë hapur në orën 7 të mëngjesit dhe mbi 1.7 milionë qytetarë kanë pasur të drejtë vote. Procesi zgjedhor, në përgjithësi, ka shkuar mirë, me përjashtim të disa komunave ku janë shënuar parregullësi si dhe ka pasur edhe të arrestuar.

Më së shumti probleme ka pasur në veri të Kosovës ku dyshohet edhe për të plagosur. Atje, vazhdon të mbetet gjendje e tensionuar. Sipas burimeve të Kosovapress-it, OSBE-së, madje, ka kërkuar edhe ndërprejrjen e zgjedhjeve në veri.

Megjithatë, mbetet që KQZ të marrë një vendim lidhur me këtë problematikë. Deri në këto orë kanë votuar rreth 45 për qind. KQZ do të dal me konferencën e ardhshme në orën 20:30.
kosova-sot.info
 
Private conversations
Help Users
    Top