• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Me çfarë mjeti duhet rrahur gruaja ?

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Me çfarë mjeti duhet rrahur gruaja ?

Veç me puthje dhe përkëdhelje.. :knick::parf:
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Me çfarë mjeti duhet rrahur gruaja ?

Duhet rrahur me shkop bejsbolli lol lol

Paska e keshilla si te rrash gruan lol
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Me çfarë mjeti duhet rrahur gruaja ?

me thike mishi :p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Me çfarë mjeti duhet rrahur gruaja ?

me thike mishi :p

Po ti do e bësh rosbif (gjëllë) për darkë, apo si lol lol :p
 

diku diku

Anëtar i Respektuar
Pe: Me çfarë mjeti duhet rrahur gruaja ?

sa mazokista paska qene gruaja qe duron gjithe keto te rrahura, dhe serish i pelqen me sa duket eksitohet kur u rrafka ahahah
 

DarkLord

Silence is Golden!
Titulli: Me çfarë mjeti duhet rrahur gruaja ?Te henen pas dasmes...


Gruaja qe po ndiqte burrin neper shtepi per ta rrahur dhe burri qe mbyllet ne banjo, i thoshte gruaja:
- dil shpejt nga aty
- jo nuk dal!
- ore dil shpejt nga aty
- jo thash dhe jo, nje here flas une, burri qe eshte burre nje here flet.

Ka ikur koha kur burri vraponte per te kapur gruan... dhe nese e ben, ka qellime te tjera ;)
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Me çfarë mjeti duhet rrahur gruaja ?

Pse nese nuk e rreh se ze gjumi kshu? Nje femer do e beja per spital vetem nese me tradhton dhe pse mir esht ta lesh te iki, pa nxjerr inatin tim se ler te iki :p ska nevoj per mjete mjaftojn duart.
 

cent

...Lontano
Titulli: Me çfarë mjeti duhet rrahur gruaja ?

Me puthje duhet rrafur femra,me asgje tjeter :D
 

Apsara

Anëtar i ri
Titulli: Me çfarë mjeti duhet rrahur gruaja ?

Njeriu qe eshte njeri merr vesh me fjale... nese fjala nuk funksionon atehere kot lodhesh dhuna eshte e kote.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Me çfarë mjeti duhet rrahur gruaja ?

Na marrshi te keqen, ju ka ikur zeri i madh ju tani :)
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Me çfarë mjeti duhet rrahur gruaja ?

Ne rradhe te pare do te doja te bej 1 korigjim :

Jo gruaja por dashnorja ose dashnoret.

Une them se pasi tja besh kycet fjongo diku andej pas shpines edhe mund tja kercasesh na1 shpulle per lezet... Kot ska dal shprehja : ai qe te ref te do...!

Me te degjuar e kam se mua per vete me rafin ...! :p

Nuk jam burr zakoni :p
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Me çfarë mjeti duhet rrahur gruaja ?

o pika juve ..............:coca::coca::coca:
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Me çfarë mjeti duhet rrahur gruaja ?

Mos te raft me te fut per posht dashnorja & gruja se te bo skllav :p prandaj cdo mjet qe te kesh afer kur te merzisi do ishte i dobishem :p
 

Kila

VIP
Titulli: Me çfarë mjeti duhet rrahur gruaja ?

Pse nese nuk e rreh se ze gjumi kshu? Nje femer do e beja per spital vetem nese me tradhton dhe pse mir esht ta lesh te iki, pa nxjerr inatin tim se ler te iki :p ska nevoj per mjete mjaftojn duart.

yyyyyyyyyyyttttttttttttttt
 

MasteR

I'm offline
Pe: Me çfarë mjeti duhet rrahur gruaja ?

Me litar te lagur lol
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Me çfarë mjeti duhet rrahur gruaja ?

Me rripin e pantallonave :p
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Me çfarë mjeti duhet rrahur gruaja ?


Mu kujtua Reni qe kerkonte nuse ne fb, lol lol lol.

Tek kjo teme po dalin sheshit te gjitha mendimet perverse te meshkujve, lol.
Shprehuni lireshem mos kini turp..:p
 

PrettyGirlRock

Infinite∞
Titulli: Me çfarë mjeti duhet rrahur gruaja ?

Ne femrat jemi objekt i obsesioni juaj prandaj nuk rrifet gruaja. Une burrin e kesha rrahur me ca shpulla te forta :lol:
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Me çfarë mjeti duhet rrahur gruaja ?

Me sende te forta :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Me çfarë mjeti duhet rrahur gruaja ?

ha ha,

si pshm :S :p
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Me çfarë mjeti duhet rrahur gruaja ?

o Zana vetem fjale i kane keto... se s'bejne gje dot jo :p
E bravo ti e kuptove :p femra do ledhatuar do kujdesur per te si nje lule ne saksi :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Me çfarë mjeti duhet rrahur gruaja ?

Perfundimisht me te njejtin qe duhet rrahur dhe burri:D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Me çfarë mjeti duhet rrahur gruaja ?

Me body language
 

LoSsT

VIP
Titulli: Me çfarë mjeti duhet rrahur gruaja ?

Me shpulla me ca tjeter, 2 lek shpirt kan kto, po provove gjo tjeter i vdes fare.
 

sensuu

sweet
Titulli: Me çfarë mjeti duhet rrahur gruaja ?

me kamzhik si tek 50 hijet e greyt lol...mendojne se po bejne dhe film pastaj hahaha
 
Top