Me cilin/en antar/e te forumit do deshironit te shkonit ne nje party .

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Mendoni qe organizojme nje shkuma party ne si antare te forumit virtual dhe keni vetem nje ftese.Cilin/en anetar do deshironit tju shoqeronte ?
Ps : meshkujt zgjedhin nje femer dhe e kunderta.
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Petraqi ? asnje tjeter ?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
A lejohet me marre çiften? lol
Une sjam tradhetar. Kam çiftezim me @Desa ?
Ku po mbahet kjo shampon party? ?
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
U ngordhsh qe je kaq i mire ??
Desha vetem te te provokoja lol thash ishalla po fut indietron po jo stu trem syni hiç ???

Ku é futé koken o ngordhç ????
Hajde Ti pastroj syckat dhe tullacllekun ???

8D7B2021-DA35-42D8-98AB-307EE976B4CE.jpeg
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Ke natarru deren o @Mogli ke hy ne ring. Stop ne vend kthehu majtas . Ec marsh ushtarak 150m Aty na gjen lol
 
  • Haha
Reactions: NGU
Top