Me cilin/en antar/e te forumit do deshironit te shkonit ne nje party .

NeVertiti

~Kohe & Stine~
@NeVertiti ? O come on.....me date sa behet fjale?
Mendoj ti titullojme `netet e bardha te karantines` :p
them ti lem hapur mbremjet nga ora 9 e darkes deri ne 1 te nates. :p
vetesherbim,pica birre dhe festa te zgjase plot nje muaj.
Me shpresen qe pas nej muaji karantina do kete marre fund.
 
Top