Me cilin/en antar/e te forumit do deshironit te shkonit ne nje party .

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Ho mi mo si ben dhe ti .. a thu ska si atdheu apo gjermon 2 metrosha ktej .. thjesht u bejm qefin shqiptareve ngaqe i kemi me pakice lol
Po ti mos i thuj tgjitha ktu moj se na fusin ban per anti-atdhe aaaarizem .???

p.s ne kohet e sodit fjala atdhe ka shume kuptime sonkronizime qashtu .?
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Aman mi zemer se skam moshe per party une. Se me dhemb fundshpina ? kerceni ju rini. Une ju bej foto ?
Un du i foto te zmadhume me atdheun biles mrena nje kornize te bukur lol
Flet ne zjerrmi per fundshpina?‍♀️??
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Sa inad te ishte tema zgjidh me cilin antar/e do darkoje do kisha then nje emer po kshu kot ma la that ?
 
Top