Me cilin/en antar/e te forumit do deshironit te shkonit ne nje party .

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Jo jo se jam open mind un do i shoh e shijoj me shume se ai . ??
po ti sme ke permend mi nga ta di une ca ben ai ?‍♀️
Un thash me ke do shkoja ne makine dhe jo qe nuk do doja te therrisnin dhe gjith forumin ????

More is better ?

Plus qe kush tjeter ja mba suma me hyp siper me kercy pervec teje?!
Do ngelja aty siper vet si kaqole ahahahaha
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Un thash me ke do shkoja ne makine dhe jo qe nuk do doja te therrisnin dhe gjith forumin ????

More is better ?

Plus qe kush tjeter ja mba suma me hyp siper me kercy pervec teje?!
Do ngelja aty siper vet si kaqole ahahahaha
Ah te hongsha bobset un ty o zot me gjithe shale e faqe. He.
e di si me erdhi ky postimi yt ? Si qershija mbi torte .
Po e mbyll temen tani .????
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S'kena me takat per party, u plakem :p
 
Top