Me hënën në favor, këto shenja do gjejnë dashurinë e jetës pas 13 shtatorit

Hasbulla

Patronazhist i grave te FV
Nga 13 shtatori, 3 nga shenjat e horoskopit e kanë hënën në favor për të gjetur dashurinë e jetës. Kështu që nëse je në kërkim aktualisht, hidhi një sy parashikimit që ka lajme të mira për Gaforren, Luanin dhe Peshqit.

Gaforrja

Ka kohë që ke hequr dorë në fakt nga gjetja e njeriut perfekt. Për të mos thënë që ke hequr dorë edhe nga kërkimi. Megjithatë duhet të dish që jeta është plot me mrekulli. Njëra prej tyre është rrugës. Madje fakti që nuk je duke e pritur, e bën edhe më të lehtë dhe interesante gjetjen e dashurisë. Sa më pak pret, aq më shumë surprizohesh! Këtë herë do jetë dikush që ia vlen.


Luani

Rolin kryesor për fatin tuaj në dashuri gjatë kësaj periudhe, do ta luajë Jupiteri. Mund të kesh qenë shumë skeptik gjatë ditëve të fundit. E vetmja gjë që dëshironi është të gjeni një njeri që ju do ashtu siç jeni. Këtë herë do kuptoni që jeni në rrugën e duhur.

Peshqit

Është e shkruar në yje që Peshqit kanë fat në dashuri. Ke ëndrra edhe pse nuk janë ndërtuar mbi idealen. Janë romantike! Nuk kërkon perfeksionin, por respektin, pasionin dhe interesimin. Një njeri interesant do shfaqet për ju
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Kot fare.
 

DeliriumMind

All I need is Pink 🍨
Sa data sot? ?

Shpetova apo me shpetuan?

Do ju a tregoj ne epizodin e ardhshem ?
 
Top