Me i/e gjate apo jo?

braziljania

Anëtar i Nderuar
Sa rendesi i jepni shtatlartesise (gjatesise) ne nje lidhje..:)
Per femrat: a e keni problem lidhjen me nje mashkull me te shkurter se ju ?
per meshkujt: a e keni problem lidhjen me nje femer me te gjate se ju ?

mirepres pergjigjet tuaja!​
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Une nuk e kam problem, bile me pelqejne femrat shtateshkurter (ku te gjej nje me gjatesi 1.82, keshtu qe jam pajtuar me shtateshkurtera) hahhaa
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
tash preferoj mu kon pak ma i modh se un veq edhe nqs qellon i vogel beh skom qa me bo, kshtu fati shkon...e kisha dasht t'modh se pernryshe kur don me puth gjithmon duhesh mu gerrbav e nuk bon me ul kryt para ni mashkulli:D...kurr nuk mka qellu dikush ma i vogel se un me trup amo, gjithmon te njejten gjatsi kan pas me mu...teper t'modh nuk e du se pik spari m'shtyp:D (se jom si biskot un, thehna meniher lol) e pik sdyti nuk m'plq mem kqyri ni mashkulli pej slarti, m'bezdis se duket sikur ka supremaci + ja nisi me pas probleme serjoze n'qaf amon, mu ngrihet tu e majt gjithmon nolt

...
 
Redaktimi i fundit:

Liza

Anëtar i Respektuar
Nuk preferoj qe i dashuri im te jet me trup me i shkurte se une, une nuk jam as e gjate shum as e shkurter por se kom veshtir se besoj qe do te kem problem me gjet nje te dashur me trup tamon si vet :kercim:
 

genxi

Anëtar i ri
aha me pare gjatesin ngela ne dere se une jam i gjate...
ne fakt cunat kur jan me te gjate se femra ska shume problem (nuk bien shume ne sy)
kurse anasjelltas sikur ska lezet se ska dhe taka per cuna ...
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Nuk me pelqen nje i dashur me i shkurter se vetja.......sado i bukur te jete,apo si mir i sinqert,te gjitha cilesite e mashkullit perfekt.prap nuk do tu lidhja me dike me te shkurter se un!
 

*deliza*

VIP
V.I.P
nuk do preferoja me te shkurt se vetja, mirepo edhe po te ishte nami nuk bohet :D Po ta dua shume se kom ndermend per gjatesi ta lej :D
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Pak a shum e mendojshmi njejt vajzat e FV... dhe mua nuk me plq te jete me i shkurter se une...nuk ka lezet
fatmirsisht eshte me i gjat se une..dhe me shtiklla kur jam prap eshte pak me i gjat..kshtu qe eshte OK:eek:k:eek:k:eek:k
P.S me heret me plq djemt shum shum te gjat..ndorrva mendim :D
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
Pak a shum e mendojshmi njejt vajzat e FV... dhe mua nuk me plq te jete me i shkurter se une...nuk ka lezet
fatmirsisht eshte me i gjat se une..dhe me shtiklla kur jam prap eshte pak me i gjat..kshtu qe eshte OK:eek:k:eek:k:eek:k
P.S me heret me plq djemt shum shum te gjat..ndorrva mendim :D

pej hallit a pej qefit:D??...ma mir jo ata teper t'gjat e t'mdhoj se n'momentet kritike ktyne picimulave munesh me ju ik ma kollajLOLduhet me menu edhe per ksi situatash:D..
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Ska lidhje edhe nqoftse do te ishe me e gjat :D:D kejt Normale

Gjatsia te un nuk ndikon :D
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
pej hallit a pej qefit:D??...ma mir jo ata teper t'gjat e t'mdhoj se n'momentet kritike ktyne picimulave munesh me ju ik ma kollajLOLduhet me menu edhe per ksi situatash:D..
LOL LOL LOL LOL LOL LOL dekshaa une per neuronat e tu LOL

jo moj po ai qe me mori zemren nuk doli dhe aq i gjatè..kish lexet dhe ne ksi "normal" LOL LOL LOl nuk eshte moj shum i shkurt dhe ky..paramendo une jam 1.68... me shtiklla nashta bona 1.75 maximum..ai eshte hala me i gjat se une..dmth dhe i shkurter nuk eshte :p

Po prsh un jam ja 1.92 i gjat ene gocat e kan marr me frik :p se di pse
pse nuk i pyet LOL LOL LOL LOL
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
E kam problem, por arrij ta perballoj. :p
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Do doja te isha me e gjate se e di qe do gjeja partner gjithsesi :D
Deri tani nuk kam pas problem :D
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Se kam problem fare se jam mesuar te gjitha ex me te gjata i kam pasur
 

alfonci

Veri investigatio
sdo kisha preferuar nje te dashur me te gjate...
 

alfonci

Veri investigatio
pse ke frike se nuk arrin ta puthesh ????

ceshte e verteta nje femer me e gjate eshte thjeshte nje "sukses" edhe me i madh por e kisha fjalen per lidhje te gjata.

Flm, besoj se arrij mjaftueshem pasi jam 1,82 cm dhe smund te quhem i shkurter
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
Njejte jemi 1.70 :D

edhe un bash kaq, si mu kon treshe amonLOL...1.70 besoj qe osht tamon per ni femer e qe shumica e meshkujve shqipe jon picimula tybe na skena qa mi bo, le t'kapen n'mur qyh:kercim:...
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
edhe un bash kaq, si mu kon treshe amonLOL...1.70 besoj qe osht tamon per ni femer e qe shumica e meshkujve shqipe jon picimula tybe na skena qa mi bo, le t'kapen n'mur qyh:kercim:...

uau edhe una..........gjithmon me pelqejn cunat mbi 1.70...............:kercim:
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
lali jam 1.87 skam ku ve me :)
 

Jeta

Anëtar i Respektuar
Une jam 1.69 ndersa te dashurin e kam 1.93. (vellai i Jordanit- m'a kane pagezuar disa LOL)...
 
Top