Me i preferuari per ju

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Nga gjithe sportistet qe marrin pjese ne Olimpiade, per cilin keni bere me shume tifo, ose cili ju ka pelqyer me shume dhe e keni ndjekur?

Une vetem gjimnatstiken dhe notin ndjek :p
Ne listen time pervec Michael Phelps ne not, me ka pelqyer shume dhe Kristy Coventry nga Zimbabwue (por edhe jeta e saj deri tani, shume atdhetare eshte).

Ne gjimnastike me ka pelqyer Jonathan Horton, doli shume mire.
 

sec_l

NJERI I THJESHT
une ndoqa vetem Nadal tenisti spaٌoll qe tani arriti te behet nr 1 i botes ai me pelqen shum pastaj te tjerat ja nga pak kur jam ne zyr naten rri i ndjek kur ka noi qe ja vlen .
 

CannY

Antar Aktiv
Une e kam percjell me shume futbollin perkatesishte (italine ) por edhe noti ku ishte yll michael phelps :D
 
Top