• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Me ke nga anetaret e forumit keni deshire te takoheni?

Desa

Temet Nosce
Un ketu ne Struge , por me duket ato do vin ne Struge per vizite.. E me at rast do pim kafe :D
Atje do më kesh po të jemi mirë e shëndosh.
Mezi pres 🤗
Pastaj kufiri afër, sa hap e mbyll sytë, je në Shqipëri 😍
 

Vie

Anavie
Sme paska ardh tagu 🤷‍♂️


Gjej dy kuaj ose bejm gjiron me rradhe 🤣
Mgjes @ZHIGO @Endrra
Dreka pushim 😜
Ndark po dalim na dy e kto t'gatujn se than we gatujshin mir

Neser n mgjes dil me @Arditi0007 mos e le me prit 😜😜🤣🤣
Shume naze ke ti loqka jem .😜😝
o kafsha ma i mire ne pill.
Normal qe do dalim
o do te bej tap un ty dhe @Endrra pastaj do marr @ZHIGO do i Bejm nje ta @Arditi0007 se ky pastaj Eshte i zen e do arratisemi .
Ti do me japesh cik llogari kush qenka ajo qe te silka ne terezi 🤣🤣🤣

@ZHIGO O 🌍 ti do mbash Anen Time se m’ke Nje borxh 😘🤣 qashtu
 

Arditi0007

I see dead people
Shume naze ke ti loqka jem .😜😝
o kafsha ma i mire ne pill.
Normal që do dalim
o do te bej tap un ty dhe @Endrra pastaj do marr @ZHIGO do i Bejm një ta @Arditi0007 se ky pastaj është i zen e do arratisemi .
Ti do me japesh cik llogari kush qenka ajo që te silka ne terezi 🤣🤣🤣

@ZHIGO O 🌍 ti do mbash Anen Time se m’ke një borxh 😘🤣 qashtu
Mos u merrni më me mua......çne me i Rrugaç si mua
 
  • Zemer e Coptuar
Reactions: Vie

legjenda

Tetova
stafi duhet te organizoj takim me rast fiter bajramit
 
Top