Me ke nga anetaret e forumit keni deshire te takoheni?

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni

Ti je ajo :kapele:

Pergjigje te shkurte te kam dhene Zina . Po e zgjeroj pakez ...:

Kur une shpresova te takohem si supozim ne Janar , ajo vajze qe interesohet te takohet me mua shprehe deshiren apo kurreshtjen se cila eshte vajza me te cilen do te takohet ceni ! Dhe ajo nga kurreshtja bene pyetjen (?) Dhe pergjigjja ne pyetjen tende vetkuptohet ! Kurse ajo vajze qe nuk eshte e intresesuar per cenin , as ceni nuk deshiron ta takon ate , po edhe ajo nuk shprehe kurreshtjen per ta pyetur cenin !

Zina , Vertete shpresoj ta pijme nga nje kafe (te pakten) .
 
Redaktimi i fundit:

sensuu

sweet
Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni

me asnje............ta shpifni qe ketej...imagjino live :p
 

London

carpe diem
Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni

vetem 1 hope one day
 

Quku

Marakli Krapit

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni

Perveç ca pjestar te rrymave ekstreme islamike qe nuk dihet çu pjell mendja ,
te tjeret kam deshir ti takoj pa perjashtim seksi , krahine , ideje apo feje .
 

Kila

VIP
Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni

Perveç ca pjestar te rrymave ekstreme islamike qe nuk dihet çu pjell mendja ,
te tjeret kam deshir ti takoj pa perjashtim seksi , krahine , ideje apo feje .

Une dua te te takoj
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni

Perveç ca pjestar te rrymave ekstreme islamike qe nuk dihet çu pjell mendja ,
te tjeret kam deshir ti takoj pa perjashtim seksi , krahine , ideje apo feje .

Mos ke merak se askush nga ata besoj se nuk ka deshire te te shoh as ty lol
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni

me asnje............ta shpifni qe ketej...imagjino live :p

E di une pse nuk do ti, te mjaftoi takimi me mua. Ske ku gjen tjeter. :D
Te pershendes!:)

Yell, me kenaqesi! ;)
 
Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni

Ne fillim kisha deshire te takoj antaret e ketij forumi , por ndalngadal kjo deshire po me largohet !
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni

Me Didi dhe Zina :p
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni

Do e bejme dasmen me duket :p

Po me Arfenillen sdo?:p

Me tre femra me duket vetja si preci grave :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni

Do e bejme dasmen me duket :p

Po me Arfenillen sdo?:p
si nuk do moj !po ka frik te thot nga ti e didi lol a mos te dal jasht shpis pa e dhen mendimin tim..un nuk do cek emrat se me cilet kam un deshir te takohem e din vet
 
Redaktimi i fundit:

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni

Elushen kisha ne plan ta takoj heren e fundit, nuk ishte kysmet. Besoj ndonjehere tjeter. Preferoj anetaret e vjeter me shume. Edhe Yellow kam pasur ne plan dikur, s'kishte kohe (sa me kujtohet, mezi e ndegjoja n'telefon lool). Vetonin e kam ndermend ta takoj kysmet.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni

Me Didin do takohem patjeter... Eshte deshire e dyanshme vetem se s'kemi rastisur sebashku, por jeta eshte e gjate :)
Me shoqen time ARFENILLA (qe eshte bere bisede neper forum shoqeria jone), absolutisht qe do doja me shpirt ta takoja e tjemi shoqe dhe ne jeten reale...
NE Nevin,. do i shkoj nje nate per darke se kshu mka thene: Tvish e te rrish sikur tjesh te shpia tezes, mnqs jetojne ne nje qytet :D..
Me princeshen,do takohemi ne Tirane ose ne Shkup(po ja lej asaj te zgjedhe si me e madhe):D
Nicku-n,fati na mban perher larg :mad:..dhe nje her qe rastistem s'u beme mbare :)...
Me keto e kemi diskutuar takimin, te tjeret te shohim :D
Sensun e kam takuar, s'e takoj me se na ka share te gjithve, :p
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni

Une zgjedh Shkupin, por me ke dhene dy zgjedhje te mira, edhe Tiranen sdo e refuzoja....In shaa Allah behet kesmet...me gjithe shpirt e them...
 

sensuu

sweet
Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni

nuk me le mami....as te hy ne forum...pa le me per t takuar.
mami im thote:nje goce sduhet te rrije neper internet :p
 
Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni

nuk me le mami....as te hy ne forum...pa le me per t takuar.
mami im thote:nje goce sduhet te rrije neper internet :p

Edhe mami im keshtu me thote, a takohemi ne te dy per inat te mamit tim e per inat te mamit tat?
Thjeshte per ti mbushur mendjen qe nga interneti s`te gjen asnje e keqe :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni

Me shoqen time ARFENILLA (qe eshte bere bisede neper forum shoqeria jone), absolutisht qe do doja me shpirt ta takoja e tjemi shoqe dhe ne jeten reale...
hahaha kjo eshte shej e mir o xhan lol


Ps..
po kur do vi ajo dit te takohem me ty se me princeshen jo se ajo do na fus ne luft me gjith ata emra lol eshte nje respekt jashtzakonisht i madhe per mua nese nje dit jeta na jap ate dhurat.!-?
 
Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni

Pres ende kush do te vi,dhe kur te pajtohet shumica,por sincerisht shpresoj se shpejti

Edhe une isha ardhe nese nuk vijne disa emra qe i ke ceke !
 
Redaktimi i fundit:

princesha

Warrior Princess
Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni

Edhe une isha ardhe nese nuk vijne disa emra qe i ke ceke !
aman lereni kete armiqesi... mjafton te vini, ndoshta ata emrat qe ke cek ti svin, ndoshta mund te shkoj muabeti me shume se sa mund ta imagjinosh, duhet te provosh apo....hahahah...ose do filloj luften e tret boterore bashk ne nenje vend...ahhaha
 
Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni

aman lereni kete armiqesi... mjafton te vini, ndoshta ata emrat qe ke cek ti svin, ndoshta mund te shkoj muabeti me shume se sa mund ta imagjinosh, duhet te provosh apo....hahahah...ose do filloj luften e tret boterore bashk ne nenje vend...ahhaha

Sigurisht qe do te vi dhe shpresoj te kalojme mire ... Ta shofim si do te rrjedhin gjerat ...! Dhe jam i sigurt se nuk do te vin te mos deshiruarit/at .
 

Kila

VIP
Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni

Oonga femrat me te gjitha kam deshir te takohemm sidomos me DM ,yellow pernje crazy night... Me nevin ,soul bella zina ,princesha endrra ne nje vend te qete me ajer te pasterr .... Me Love nen driten e henes dhe yjeve ... Me monique marla nick me kenaqesi te benim ca dallavere ... Jetmiraa ku ta pim kafen te ballabani apo te tarzani ;) ose ne tr nese je andej po sjam ne al per mom vij me dt 19 flasim:jupi:
Per meshkujt e fv shum kam shum respekt po me disa te vileve besoj kam shprehur qe i kam ne konsiderat patjter do doja ti takoja ... Me Laurin kam besim qe po .. Me Devil , me kitrushin me ,cent , hartinin ,loverM , Levin ,,, Poetin pse jo ... Wxp mos harro e di ti .. Hajdutin :jupi:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top