Me merr malli per...

bon vaki i ka rone kerthiza te shkretes, ene si thone mjeket popullor- duhet me nejt me kaptine perposhte dhe me komet per terhmoh (lart) deri sa t'pushoje sikleti i kerthizes..... :p ????
Pse mor tat i jep material te tallet ai i poshtri me mua :(

kaja nonen sa kohe kisha pa thene fjalen tat :(
 

Baba nga Durrsi

Antarë i Respektuar
Pse mor tat i jep material te tallet ai i poshtri me mua :(

kaja nonen sa kohe kisha pa thene fjalen tat :(
u qyqja.... une gjasme se ai po t'qa hallin dhe po bohet i cik solidar me ty prej hallit qe kiiii... (Ke-desha t'them) ndersa ky tallet me ty.
- O [^_^], mos u tall me gocen or dreq, merr vesh apo jo?
Mos u merzit rrusho se kush tallet me kerthizen e tjetrit.... uuuuupsss, me hallin e tjetrit desha t'them, eshte talle me veten.
bo vaki [^_^] e ka kerthizen si pipth gomardaresh ZISI ene s'kupto hic se ca do t'thote -kur t'bje kerthiza.... ? :love:
 
u qyqja.... une gjasme se ai po t'qa hallin dhe po bohet i cik solidar me ty prej hallit qe kiiii... (Ke-desha t'them) ndersa ky tallet me ty.
- O [^_^], mos u tall me gocen or dreq, merr vesh apo jo?
Mos u merzit rrusho se kush tallet me kerthizen e tjetrit.... uuuuupsss, me hallin e tjetrit desha t'them, eshte talle me veten.
bo vaki [^_^] e ka kerthizen si pipth gomardaresh ZISI ene s'kupto hic se ca do t'thote -kur t'bje kerthiza.... ? :love:
Jo mor tat ne vend e kam kerthizen ene komt perpo, kaptina duhet te rrije icik mbrapc qe te mendoje parc :(
 

Baba nga Durrsi

Antarë i Respektuar
Jo mor tat ne vend e kam kerthizen ene komt perpo, kaptina duhet te rrije icik mbrapc qe te mendoje parc :(
Lum si ty qe e ke kaptinen n'vend....
une e kom bosh dhe si katruve uji qe perdorin katunart n'are t'misrit.... ?
po numrojsha ditet ne kalendar kur do shkojsha gjasme me leje:
- 25 e Premte
- 26 e Shtune
- Njizet e Diele e Shtate..... :p
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Mua me duket sikur kam lindur me mallin. Mbaj mend qe femi kisha mall per cdo gje qe kalonte. jetoja me te shkuaren, nje vrull te papare per te nesermen. Pastaj pas te 18tave qe ika dhe nga Shqiperia jetoj me syte para e zemren qe sheh mbrapa. Nuk jane te paket njerezit per te cilet kam mall, madje jane me shume sec duhet(ndoshta)
 

A2.

Kūki Yomenai
më merr malli për natën para provimit kur doja ta haja librin nga meraku se mos më ik gjë, qëndroja pa gjumë e pastaj hyja në provim me stres, dhe akoma më shumë më merr malli për momentin e parë pasi dilja nga salla e provimit... huh çlirim total, çlodhje e menjëhershme... i shihja tek dilnin nga truri mësimet që i kisha lexu mbrëmë... haha kohë të arta ishin këto...
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Mua me merr malli per gjera qe akoma skan ndodhur ?
Ndoshta mbeten enderr... por ska gje, me pelqen ndjesia.
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
"Cfare me ke ti mua?"

Me ka marr shum shum shum malli ta degjoj dhe te qesh ne heshtje.
 

Ledia

❤Shkodrane❤
Me merr malli ohh sa me merr me ti pa syte dhe njeher. Me ta ni zanin tan. Me te perqafu fort.
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
E po do te ndodhin nje dit, vetem durim se shpetim nuk ka :D
Gjerat per te cilat me merr mua malli jan te parealizueshme; jam me kemb ne tok ne ket drejtim.
 
Top