Me merr malli per...

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Per nje kafe ne Tirane!! :))
 
  • Dashuri
Reactions: NGU

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Per disa miq e mikesha te mira qe jetojne larg 😔
 

Lauri

Anunnak
Më plasi malli për ty ....😎
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
nuk e them jo 😁
 

Lauri

Anunnak
Më mungon t'a dishë ..!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Per kohen kur kaloja tek dajo..sa bukur ai vend turistik ..dhe tani i braktisur mekat😕
 

VIP

V.I.P
Më merr malli për netët kur vendosja kokën në kraharorin tënd,e ti mi ledhatoje flokët.
Qëndronim në atë dhomë moteli të harruar,të veshur.
Dëshiroje të më shihje,jo thjesht seks.
Më mungon ky lloj intimiteti.
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Më merr malli për atë(hubby) ❤,dhe pak dhe do jemi bashkë si më parë 🤍
Ja plotësova vetes për çdo gjë që më kishte marr malli🥰
 

VIP

V.I.P
Më merr malli për sytë e mi të qeshur.
Më merr malli për ditët kur e doja veten fort.
Më merr malli për forcën që kisha brenda vetes💕
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Ne kete periudhe per asgje! Shyqyr!😁
 
Top