Me merr malli per...

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Cuditrisht,sa here kthehem nga pushimet ne Shqiperi,ditet e para ketu ne Athine,kam shume mall,me mungojne shume njerzit e mi. :))
Me pas,te kap prape ajo rutina robotike ,dhe keshtu harrohesh ne nje perditshmeri ku koha s`te pret fare.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Ke kish mar malli per mu? Kush foli? 😋😅
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
@NeVertiti ka pare pertej asaj qe duket tek une... nuk pretendoj ta shohe gjithkush 😜
Pukuuu po te them. Ahahahaha
cats GIF
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Top