Më thuaj çfarë shenje je, të të them çfarë bishe je në shtrat

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Gjëja jote më pak e preferuar në seks: Të flesh tek krevati i dikujt tjetër dhe jo tek i yti.

lool lool lool
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Po ti fol, se kam qe ne mengjes qe analizoj veten🤣
Po behesha gati te ndryshoja🤣
Di une qe slexoni ju , aty u ca i ziu horoskop , ajo ajo ...se ku e keni gjet veten ju te ajo ju e dini

Une e solla se meqe shigjetares time i ra ne koke lool
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Di une qe slexoni ju , aty u ca i ziu horoskop , ajo ajo ...se ku e keni gjet veten ju te ajo ju e dini
Une e solla se meqe shigjetares time i ra ne koke lool
Rendesi ka qe e mesova permendesh.... kur te gjej luaneshen .... do ja ve pasqyren ne tavan🤣🤣
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Di une qe slexoni ju , aty u ca i ziu horoskop , ajo ajo ...se ku e keni gjet veten ju te ajo ju e dini

Rendesi ka qe e mesova permendesh.... kur te gjej luaneshen .... do ja ve pasqyren ne tavan🤣🤣
Amen!
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Kur them fjale te shenjta impostohem si priftereshe lool
Opo varja e ne qafe, une objektivin tim e kam akrep lool
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ohhhh ky gjeja eshte too much per mua lool
Akrep thashe jo grup kafshesh lool
 
Top