Më trego ngjyrën e fokëve të të them karakterin që ke

PiNkY

Anëtar i Nderuar
aabc763d-e2ba-4156-9299-227a81f17fd8---0-.jpg


Hulumtimet kanë treguar se njerëzit mund të mësojnë shume për personalitetin e te tjerëve në bazë të ngjyrës së flokëve. Mendohet se brunet janë të përballueshme, bjondeve u duhet ndihmë, flokëkuqet janë kryelarta…

1. Bjonde
Duhet thene se vetëm 10 përqind nga banorët e botës kanë flokë bjonde natyrale. Bjondet në përgjithësi kanë sens humori, i pranojnë shakanë dhe nuk janë mendjemëdha.

Në anën tjetër, një hulumtim ka treguar se ngjyrë bjonde mbajnë femrat luftëtare dhe intelegjente.

2. Brunet

Njerëzit i shohin si të mençura, elokuente, të cilat dinë mirë të vlerësojnë karakterin.

3. Nuancat e errëta

Nuancat kafe të mbyllura dhe të zeza mbajnë mister si dhe kreativitet të theksuar. Femrat e tilla janë egoiste dhe në përgjithësi janë të pasigurta, prandaj fshihen prapa ngjyrave të tyre të errëta dhe mistike.

4. Ngjyra e kuqe

Flokëkuqet janë femra me temperamet dhe me shpirt avanturesk. E kane shumë vështirë përshtaten me gjërat e reja në jetë.

/ikub.al/
 
Titulli: Më trego ngjyrën e fokëve të të them karakterin që ke

O pingu ky humultimi ban dhe per meshkujt apo veç per bjondet? lol
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Më trego ngjyrën e fokëve të të them karakterin që ke

. Brunet

Njerëzit i shohin si të mençura, elokuente, të cilat dinë mirë të vlerësojnë karakterin
 
Pe: Më trego ngjyrën e fokëve të të them karakterin që ke

sguxo robi me ly floket me te kuqe se plasin paragjykimet lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Pe: Më trego ngjyrën e fokëve të të them karakterin që ke

3. Nuancat e errëta

Nuancat kafe të mbyllura dhe të zeza mbajnë mister si dhe kreativitet të theksuar. Femrat e tilla janë egoiste dhe në përgjithësi janë të pasigurta, prandaj fshihen prapa ngjyrave të tyre të errëta dhe mistike.
nga sonte do e ndryshoj ngjyren nga e kafta ne bjonde se edhe ashtu me duhet pak pushim lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Më trego ngjyrën e fokëve të të them karakterin që ke

1. Bjonde

Duhet thene se vetëm 10 përqind nga banorët e botës kanë flokë bjonde natyrale. Bjondet në përgjithësi kanë [B]sens humori, i pranojnë shakanë[/B] dhe nuk janë mendjemëdha.

Në anën tjetër, një hulumtim ka treguar se ngjyrë bjonde mbajnë femrat luftëtare dhe intelegjente.

T'gjitha te mirat qenkan mbledh tek bjondet. Lol
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
2. Brunet

Njerëzit i shohin si të mençura, elokuente, të cilat dinë mirë të vlerësojnë karakterin.

3. Nuancat e errëta

Nuancat kafe të mbyllura dhe të zeza mbajnë mister si dhe kreativitet të theksuar. Femrat e tilla janë egoiste dhe në përgjithësi janë të pasigurta, prandaj fshihen prapa ngjyrave të tyre të errëta dhe mistike.
 
Top