Mel Gibson do të bëhet baba për herë të nëntë

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Mel Gibson do të bëhet baba për herë të nëntë

1474106133mel.jpg


Mel Gibson do të bëhet sërish baba. I radhës do të jetë fëmija i nëntë për aktorin 60-vjeçar, por i pari me të dashurën e tij 26-vjeçare, Rosalind Ross.

اifti ka dy vite i lidhur dhe një burim tha për “People” se “Melit i pëlqen shumë të jetë prind” dhe se “mezi pret të ketë fëmijë me Rosalindën”.

Mel Gibson ka 7 fëmijë (nga 17 në 36 vjeç) me ish-bashkëshorten Robyn Moore, me të cilën ka qenë i martuar plot 30 vjet. Ata u ndanë në vitin 2006.

Aktori i famshëm ka dhe një vajzë me ish të dashurën Oksana Grigorieva.

/ Top Channel
 

Passion

Banned
Titulli: Mel Gibson do të bëhet baba për herë të nëntë

60 vjecar sa i plakur.

Ti rroje!

Eshte njeri nder aktoret e mi te preferuar.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Mel Gibson do të bëhet baba për herë të nëntë

uaaa sa shum paska ndryshu!! aktor i mir dhe me stil ka qen cdo here....
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Mel Gibson do të bëhet baba për herë të nëntë

Qyqa si qeka be ky!
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Mel Gibson do të bëhet baba për herë të nëntë

Cne kaq i vjeter?

Por prap mjaft i pashem,i shkokan vitet!
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: Mel Gibson do të bëhet baba për herë të nëntë

Enderr ne kasete, familja e madhe!

hajduti
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Mel Gibson do të bëhet baba për herë të nëntë

Eshte e vertet se dashuria nuk njeh moshë, porse te jesh me dikend qe ka shum dallime mes tej dhe tij, sdo jet aq e preferushme. Si psh kjo sa e bukur shkelqen, kurse ky duket shum i vjeter. Edhe me 60-ta do mund te tregonte pak me i ri sesa qe figuron ketu ne foto....
 
Top