• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Meme nga duart e anetareve.

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Deshtimi ( Ngritja Dhe Renia ) e Shokut Zylo @Imp4cT Part 1

@Imp4cT Hallo,Deshtuam.. Dajo @Frank Dhe @MrCool me Turperuan,Deshtuam Hallo.. :/

@Monique te vdes halla per ty o zot,po nuk ka mundesi,nuk e bejn Dajot kete,aq me teper @Frank dhe @MrCool qe jan Burra me namuz,se nga @TheDevil dhe @Tip ca nuk pret te keqen halla.. Gjithsesi ti mos qaj i vogli halles se do ti therras ne mbledhje me Prinderit keta dy Delenxhinjt.

@Monique po mir zemra e halles @Imp4cT tekeqen halla me trego c`far ndodhi?

@Imp4cT eh o hall,po c`te te them une Dite ziu.. shkuam atje,sa hapem kamerat iken dritat,interneti ishte i dobet se Vjehrrit i kishte ngelur ora perdorte akoma MSN,cdo 3 min behej Disconnected.. Pastaj Daj @MrCool i fliste malokshe Babit @iva o Hall.. @Frank po kishte pire..

@Monique ah s`ke faj ti o shpirti halles,po e kam fajin une qe te le ne dore te ketyre maskarenjeve,nuk erdha vet zemra e halles,se kishnjam probleme ujrash se ti e di qe halla esht ne prag lindjeje tashi,gjithsesi ti mos u merzit zemer,se do ti themi Dajove te tjere @TheDevil dhe Daj @Tip se keta jan cik te ndyr nga goja,por ama te mbarojne pune..

@Imp4cT Halleeee,jooo moss,un do iki me Edukatore Mozen atje,se s`ua kam besen ketyre,njeri esht Kumarxhi,Drog Alkool,ky tjetri esht Pevers,dhe aty do me shuhen shpresat fare..

@Monique Jo Shpirti halles jo,se jan me te sakt keta se sa dy Delenxhinjt qe ike heren e pare..

@Imp4cT Hall,pastaj Osmëni,i jati @iva ishte me namuz.. donte Florinj per te dhene doren e vajzes,donte 3 Lop qe ti conte ne Berat.. pastaj donte qe nusen ta merrja me Siguracion Kasko.. un shalqinj dhe migisra shes o hall ti e di qe punoj me djersen e byfes :p

@Monique e di shpirti halles e di.po ja do marresh kredi.. dhe do t`ja plotesosh te gjitha kushtet nuses,me thene te drejten te keqen halla puna me byf ka lek.. dhe s`do kesh pengesa ne mardhenie me lekun ne te ardhmen :p

@Imp4cT Mir o hall,si te thuash ti,ti e di qe une ty te admiroj Halla ime me flok te kuqe.. fjala jote urdher per mua.

@Monique Kopili halles ti.. Shpirti im qe me degjon fjalen.. te ka halla zemer.. na tani te te jap halla 2 mij lek dhe me bli nje Pako Lines nga ata te rrogozhines.. dhe kusurin te keqen halla bli lepirse chupa chups dhe mos i prish me Zuskat.. :p

Pershendesim, @Alesia @MrCool @Frank @Tip dhe gjith ata qe na kan inat..

The End of Part 1!
Mendova se kishe ngordh,paske qene duke shkruar skenar:plollollol
Ahahahhahahahahah raport urgjent ketij pz
Ngordhsh e tundsh kembet inshallah :D:D:D:D
 

Tip

Antarë i Respektuar
Syri po me qan per cik meme nga @Imp4cT , cna beri i vrari lol lol
Na e ka bo si "dashnorja shembullore" qe te ngel peng ne zemer gjith jeten :p Ajo qe nfillim te mate me temena, t'vite mas fijes, sta prishte kurr, ishte gjithmon e buzqeshur, e lumtur, e bindur, e omel, e but, gjith dashni, gjith delikates, gjith fines... thoshe ti me e mir se kjo ska nbot! Pikerisht athere kur ti msohesh me ate sjellje, ajo taaaaaaaak zhduket ose ftofet totalisht dhe ty tle tu vujt si qen lol
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Na e ka bo si "dashnorja shembullore" qe te ngel peng ne zemer gjith jeten :p Ajo qe nfillim te mate me temena, t'vite mas fijes, sta prishte kurr, ishte gjithmon e buzqeshur, e lumtur, e bindur, e omel, e but, gjith dashni, gjith delikates, gjith fines... thoshe ti me e mir se kjo ska nbot! Pikerisht athere kur ti msohesh me ate sjellje, ajo taaaaaaaak zhduket ose ftofet totalisht dhe ty tle tu vujt si qen lol
mjauuuuuuuu lol lol lol

lotttttt

Pershkrim me adeguat askush pervec teje i dashur s'mund dhe sdo arrij ndonjehere te beje!
Zot sa me fat qe jam qe te kam , dhe pse 1 jave iken shpejt ...lol
 
Top