• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Meme nga duart e anetareve.

Tip

Antarë i Respektuar
pse ma shan @Imp4cT he is sweet like a baby and soft like e bunny, e ka zemren delikate ...nuk kerkon shume i shkreti thjesht nje pashaport britanike dhe ne goc me tipare pak mashkullore si zana :p
Pse ja ngul gishtat te plaget o kafsh?!

P.S mora vesh qe o tu te pergatit meme per i jav rresht, me i ti leshu nga 2 ne dit, me bresheri :p ...ngjo vllain, me mir shko hap i tem "Largohem per disa kohe se kam provimet perfundimtare te shkolles" se nuk do te shof dot ashtu duke vujt :p
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Pse ja ngul gishtat te plaget o kafsh?!

P.S mora vesh qe o tu te pergatit meme per i jav rresht, me i ti leshu nga 2 ne dit, me bresheri :p ...ngjo vllain, me mir shko hap i tem "Largohem per disa kohe se kam provimet perfundimtare te shkolles" se nuk do te shof dot ashtu duke vujt :p
po ty per ca tkam un? Ai dy ndit ti 3 mgjes drek dark :p po ke harru ti qe kam superfuqi ktu un? ai meme un Delete dhe po e teproj ja plas nje ban qe mos ket perendi me ja heq me , me tmire do e ket shancin me mar pashaporten britanike se sa me hy ktu :p......a thua ja futa friken?🤔
 
Top