• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Meme nga duart e anetareve.

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Luze kush do e ket mallku Lupon qe si hec hic ne dashuri?
O e kam mallku un kete kafshe o se ka mallku njeri, por se mbaj dot gjith meriten per vete....merita ka dhe Halla nga amerika qe i ka ber foto nmaj te pemes me trendafil me vesh dhe ja ka postu tek dating site eharmony.com ...qe atere su be me njeri mraft pika 🤦‍♀️
 
  • Haha
Reactions: Tip

Imp4cT

Not Serious Member
O e kam mallku un kete kafshe o se ka mallku njeri, por se mbaj dot gjith meriten per vete....merita ka dhe Halla nga amerika qe i ka ber foto nmaj te pemes me trendafil me vesh dhe ja ka postu tek dating site eharmony.com ...qe atere su be me njeri mraft pika 🤦‍♀️
Ke qene goce serioze, qekur je bo grup me kta ike duresh. Kur rri me psikopate te bejne si vetja. :p
 
  • Haha
Reactions: Tip

Tip

Antarë i Respektuar
O e kam mallku un kete kafshe o se ka mallku njeri, por se mbaj dot gjith meriten per vete....merita ka dhe Halla nga amerika qe i ka ber foto nmaj te pemes me trendafil me vesh dhe ja ka postu tek dating site eharmony.com ...qe atere su be me njeri mraft pika 🤦‍♀️
Wakakakakakka materiali i rradhes per meme :p
 

Tip

Antarë i Respektuar
Tka njel ora ke Zana mer, po me shume e ke gjujt ti ate. Pertoj me hy ke forumi tjt me gjet postimet kur i tregoje fotot me leke dhe veshjet e kur i bojshe komplimenta. :p
Lupo please ma bo hallall po tpata lendu/merzit/indinju na i her me na nji nga kto postimet. Nuk tboj mo meme po si more me sportivitet... :)

@Barnaba kom dhe i tjeter per at shoqen tate @Jetmira ... po na premtoj qe sdo merzitet/lendohet/indinjohet si Lupo athere ja leshojm dhe asaj...
 

Imp4cT

Not Serious Member
Lupo please ma bo hallall po tpata lendu/merzit/indinju na i her me na nji nga kto postimet. Nuk tboj mo meme po si more me sportivitet... :)

@Barnaba kom dhe i tjeter per at shoqen tate @Jetmira ... po na premtoj qe sdo merzitet/lendohet/indinjohet si Lupo athere ja leshojm dhe asaj...
Une sjam mrz mor, thjeshte thashe nderroje kaseten se Zanen ti e ke pas gjujt. :p
 

Tip

Antarë i Respektuar
Une sjam mrz mor, thjeshte thashe nderroje kaseten se Zanen ti e ke pas gjujt. :p
dukesh mor qe sje merzit lol ...ta lexote Zana ket postimin tat do thote me vete "ahhhhh, sikur..."
nuk e gjuj fiksimin e shokut un mer Lupo, rri i qet mos me maj kot inot :p
 
Top