• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Meme nga duart e anetareve.

Tip

Antarë i Respektuar
@Imp4cT ueeee, uo Lupo perriKOLLOZo di Cerriku, kom vra menjen per 5 minuta te tera at dit kur t'ngjova te tema tjeter me qenin ne sfond... mu duke si zo i njoft, por spo ja vesha dot gishtin se me cin me ngjashe... tashi mund ta konfirmoj me bindje te plot qe ti e ke zonin fiks si Eduart Ndocaj! ...Xharri @Moonlight me tingelloj si Kelvi Kadilli, kurse Luzja @Alesia fiks si Enxhi Cuku...

Jeni me te miret!!!
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
@Imp4cT ueeee, uo Lupo perriKOLLOZo di Cerriku, kom vra menjen per 5 minuta te tera at dit kur t'ngjova te tema tjeter me qenin ne sfond... mu duke si zo i njoft, por spo ja vesha dot gishtin se me cin me ngjashe... tashi mund ta konfirmoj me bindje te plot qe ti e ke zonin fiks si Eduart Ndocaj! ...Xharri @Moonlight me tingelloj si Kelvi Kadilli, kurse Luzja @Alesia fiks si Enxhi Cuku...

Jeni me te miret!!!
Ti do pushkatuar ne menyr brutale nga Jorina. Po ksaj enxhit me zi i del zeri si pul e ngordhur, un e kam zerin bilbil, mos mer parasysh ate voice sw isha pergjumesh ate dit lol
 
Top