Mendimi juaj lidhur me Levizjen e Vetvendosjes

Dilematiku

Antar Aktiv
Deshta thjsht me dite endimi ne secilit nga ju se qa mendoni per aksionet qe i marrin aktivistet e kesaj levizje, veprojne drjet apo nuk veprojn duhet te jen me tolerant nuk duhet te jen pra me pak fjal pershkruani kete Levizje ashtu si ju e perceptoni pa imponime.

Mire u lexofshim !
 

gafi

Anëtar i Nderuar
mendimi im personal ne lidhje ne kete levizje eshte se nuk duhet sulmuar eulexin dhe me u demtu veturat por nese duhet me u konfrontu me dike atehere duhet me shku tek udheheqesit tane politik .
 
Top