• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Mendimi yt per anetarin larte teje ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Morena

...Δʝɛя...
Re: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Se di edhe se kam nje vit ketu asnjehere skemi qelluar te flasim.
Edhe se duket fjalepak apo serjoz se mendoj ashtu.
 

Morena

...Δʝɛя...
Re: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Se di edhe se kam nje vit ketu asnjehere skemi qelluar te flasim.
Edhe se duket fjalepak apo serjoz se mendoj ashtu.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Re: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ja po genjej dhe une si te shumtit ketu
Femer yll femer me pasuri te madhe shpirterore , flori femer , e ''dua'' shume, e kam shume ''xhan'' nje perle e fvse ...... Antonia me fal do thosha akoma me shume por mu rrit hunda shume dhe nuk arrij dot tastjeren....
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Re: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ja po genjej dhe une si te shumtit ketu
Femer yll femer me pasuri te madhe shpirterore , flori femer , e ''dua'' shume, e kam shume ''xhan'' nje perle e fvse ...... Antonia me fal do thosha akoma me shume por mu rrit hunda shume dhe nuk arrij dot tastjeren....
 

Morena

...Δʝɛя...
Re: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Uahh te lutem pse genjen, keshtu do me lendosh LOL
Skishe cte beje tj ti u kape ketu.
Ah cinik cinik ti.
 

Morena

...Δʝɛя...
Re: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Uahh te lutem pse genjen, keshtu do me lendosh LOL
Skishe cte beje tj ti u kape ketu.
Ah cinik cinik ti.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Re: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Me duhet te them ndonje te vertete te me zvoglohet hunda por fatkeqsisht nuk po gjej gje LOL LOL LOL
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Re: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Me duhet te them ndonje te vertete te me zvoglohet hunda por fatkeqsisht nuk po gjej gje LOL LOL LOL
 

Morena

...Δʝɛя...
Re: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

As te keqe?Me habite jo per gje por kushedi se si do dalesh ashtu..:p
Nuk u bera mjaftueshem i vjeter per keto :D
 

Morena

...Δʝɛя...
Re: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

As te keqe?Me habite jo per gje por kushedi se si do dalesh ashtu..:p
Nuk u bera mjaftueshem i vjeter per keto :D
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Re: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Dhe te keqe te them prap do genjej .... Them nuk eshte e bukur ja ti nuk shikohesh dy here nuk eshte genjeshter LOL LOL LOL
Nga shkrimet duket goc e mire e ka bere Master te godase cdo mengjes 3 doza te mira heroine LOL LOL LOL
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Re: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Dhe te keqe te them prap do genjej .... Them nuk eshte e bukur ja ti nuk shikohesh dy here nuk eshte genjeshter LOL LOL LOL
Nga shkrimet duket goc e mire e ka bere Master te godase cdo mengjes 3 doza te mira heroine LOL LOL LOL
 

Morena

...Δʝɛя...
Re: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Cyberrrrrr u fiksove mooo sa shume qe paske pas per te thene.
Te lutem...kur ske ca thua mos kalo ne kalamanlleqe :D
 

Morena

...Δʝɛя...
Re: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Cyberrrrrr u fiksove mooo sa shume qe paske pas per te thene.
Te lutem...kur ske ca thua mos kalo ne kalamanlleqe :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top