Mendimi yt per anetarin larte teje ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

me ke ngateru mu ndoshta :S gjithashtu dh un per ty kam shume respekt :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

e pa imponushme :D
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Perher energjike kjo mami siper si su lodh nje her :p :p :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

kush flet per energji....ky vlonjati qe jeton ne tiran e ben jet note :p
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

bella cfare eshte imponushme mi :S

per bellen kam nje mendim , mendon shume familjen e saj po thuajse arin idealen dhe kete sepse thjeshte sbesoj se ka njeri perfekt po bella e arin po thuaje
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

bella cfare eshte imponushme mi :S

per bellen kam nje mendim , mendon shume familjen e saj po thuajse arin idealen dhe kete sepse thjeshte sbesoj se ka njeri perfekt po bella e arin po thuaje

hahhaa Snow ne fillm flm per fjalet dhe mendimin....mundohemi :p:D.......do jem e sinqert pse e perdora kete fjal (qepar pertova ta shkruaja gjithe kete :p) e pa impunueshme ne mendime dmth qe nuk ja imponon tjetrit mendimin tend ti lesh te kuptoj eshte keshtu dhe pike.....plus qe ke nje menyre te thenit gjerat teper te sinqert.....per te mos perdor fjalen naive :D....por edhe nese e perdor per ty ne kete rast eshte nje cilesi.
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Tejehahhaa Snow ne fillm flm per fjalet dhe mendimin....mundohemi :p:D.......do jem e sinqert pse e perdora kete fjal (qepar pertova ta shkruaja gjithe kete :p) e pa impunueshme ne mendime dmth qe nuk ja imponon tjetrit mendimin tend ti lesh te kuptoj eshte keshtu dhe pike.....plus qe ke nje menyre te thenit gjerat teper te sinqert.....per te mos perdor fjalen naive :D....por edhe nese e perdor per ty ne kete rast eshte nje cilesi.

lol sorry qe te lodha po se kuptova fjalen ca ma kan be sallate shqipen e jan e disa qe si mar vesh pastaj te pyeta nejse besoj se sekush duhet te rrespektoj mendimin e tjetrit e jo te thuash timja e pik se kush ka mendimin e ti nejse gjithsesi thenx hun

ke tema tani bella eshte nje mami shum sexy e pik :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Turni tret ky siper :p :p :p po si paskan ardh akoma dhe koleget e tjer te turnit :p :p :p per evin kjo :) :)

Per snow me mir se ajo askush se di mendimin qe kam per te flori goc :) :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Mendimi im per kte siper ta di pse me tha cuni keq se po me fut thell ne mendime tani :p :p :p :p :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Akoma skam krijuar nje mendim te qart per kte siper thjesht e respektoj si antare te forumit ................
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ne boten e tij ky , ku rente mos u vrafte :p
 

LBG

Anëtar Aktiv
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

kjo direkte...me pelqen
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Spo arrij ta dalloj pozicionin e saj...Nuk e shoh qe shprehet shume neper tema...
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ka prespektive per filozofe :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ngeli me gjuh jasht ky dreq siper :p :p
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Gjuha ben pune sot dele :pPPPPP

Cun rremujaxhi
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Qenka ne humor sot...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

E ndjej qe me kte siper do behem miq te mir :D :D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

SDua te ti prish ndjesite,por mos ndjej shume...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

i them ksaj siper njenjen se ndal dot :D
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Plasen ndjenjat po hyj ne mes qe tva prish cik :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Vetem per tye prish pune vjen ky siper :p :p :p :p
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ja prisha punen ktij siper ja spo komenton me ajo shoqja :p
 

LBG

Anëtar Aktiv
Re: Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Spo arrij ta dalloj pozicionin e saj...Nuk e shoh qe shprehet shume neper tema...

sa per temat Gloom nese sآ´shprehem sآ´do te thote qe skam nje mendim....

per ty mendoj; krejt tjeter je ne krahasim kundrejt ksaj fasades qe paraqet ne forum.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top