Mesazhi me i vecante..?

DeliriumMind

Deliricous is off ?
Jan shum
Nga njerez te ndryshem dhe i ruaj me shum xhelozi... as qe bohet fjal ti nxjerr ktu ?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S/M
S'kam. Por edhe po pata, gjerat e veçanta i ruaj me fanatizëm :D
 
  • Më pëlqen
Reactions: Ber

Desa

Felix - Culpa
Çdo mesazh është i veçantë në vete dhe kam plot. Kam një që do e veçoja nga të veçantët, por ndjesë për egoizmin ?
 
  • Më pëlqen
Reactions: Ber
Top