Meshkujt

Endrra

VIP
V.I.P
Titulli: Meshkujt

Nje here e nje kohe burrat ishin te gjate e te pashem si lisa tani jane cunake e xhuxhe, por ky fakt eshte vetem nje nder shume te tjere qe deshmon per mjerimin e nje bote qe po plaket...

Umberto Eko nga libri Emri i trendafilit

Sky ke te drejte ,,,me perjashtim te djalit tim hihihihi
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Meshkujt

Disa meshkuj shtiren se i urrejn femrat...Nganjeher u ngjajne femijeve te cilet i gjuajne me gure gjerat qe nuk mund ti prekin.
Azem Shkreli

Mashkulli mund te gjej gruan e cila akoma nuk ka pasur asnje lidhje dashurie,po rralle do te has ne ndonjeren qe ka pasur vetem nje.
LA ROSHFUKO
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Meshkujt

Nje burre pelqen te kete nje grua aq te zgjuar sa te kuptoje zgjuarsine e tij, dhe aq budallaqe sa ta admiroje ate.

Egzistenca e meshkujve nuk ka asnje kuptim, pervecse ndonjehere kur ke nevoje te levizesh dollapin.
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Meshkujt

Nje burre pelqen te kete nje grua aq te zgjuar sa te kuptoje zgjuarsine e tij, dhe aq budallaqe sa ta admiroje ate.

Egzistenca e meshkujve nuk ka asnje kuptim, pervecse ndonjehere kur ke nevoje te levizesh dollapin.

he ore se ty te ka pru lejleku ahhhahhahhah po te mos ishin meshkujt sdo ishim as une edhe ti
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Meshkujt

Kshu kan then xhebrail1 sdi gje une a eshte e vertet a jo :)
 
Titulli: Meshkujt

Sa bukur e shprehin dashurin :)
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Meshkujt

Kan thene se femra e shtin dreqin ne shishe por eshte mashkulli ai qe i ve kapakun hahhaha
 
Titulli: Meshkujt

ajo qe mpelqen me teper mua eshte
gli uomini valgono agricolmente un cavolo, idraulicamente un tubo e sessualmente un cazzo

Ate qe kam nenvizuar lart respektoje,sepse te ka sjell ne jete!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Meshkujt

"Ato qe ju quani meshkuj..ne shumicen e rasteve jane femije te rritur nga gjatesia e trupit dhe kaq."
Geppi Cucciari
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Titulli: Meshkujt

Ate qe kam nenvizuar lart respektoje,sepse te ka sjell ne jete!

Pse u ofendove ti?


Date mano libera a un uomo e ve la ritroverete dappertutto.
 
Last edited by a moderator:

VIP

V.I.P
Titulli: Meshkujt

Mashkulli zbuloi ARMET edhe shpiku GJAKUN,
Femra zbuloi GJAKUN edhe shpiku viktimat = meshkujt.
 

VIP

V.I.P
Titulli: Meshkujt

Mashkulli zbuloi NGJYRAT edhe shpiku PIKTUREN,
Femra zbuloi PIKTUREN edhe shpiku MAKEUP-in.
 

VIP

V.I.P
Titulli: Meshkujt

Mashkulli zbuloi BOTEN edhe shpiku BISEDEN,
Femra zbuloi BISEDEN edhe shpiku THASHETHEMET.
 

VIP

V.I.P
Titulli: Meshkujt

Mashkulli zbuloi AGRIKULTUREN edhe shpiku USHQIMIN,
Femra zbuloi USHQIMIN edhe shpiku DIETEN.
 

VIP

V.I.P
Titulli: Meshkujt

Mashkulli zbuloi SHOQERINث edhe shpiku DASHURINث,
Femra zbuloi DASHURINث edhe shpiku MARTESEN.
 

VIP

V.I.P
Titulli: Meshkujt

Mashkulli zbuloi FEMREN edhe shpiku SEXIN,
Femra zbuloi SEXIN edhe shpiku DHثMBJET E KOKES.
 
Top