• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mësuesi 64-vjeçar ngacmonte seksualisht nxënësen 14-vjeçare

Guest20

Offline✌
ngacmim-seksual (1).jpg


Një histori tronditëse raportohet nga Policia e Tiranës me protagonist një mësues 64-vjeçar dhe viktimë një nxënëse të mitur 14-vjeçare. Mësuesi ngacmonte seksualisht nxënësen e tij të mitur në ambjentet e shkollës, një histori që vijonte prej disa kohësh, deri në arrestimin e tij nga policia.

Uniformat blu kanë prangosur mësuesin 64-vjeçar Hasan M. Ky i fundit, me detyrë në një shkollë 9-vjeçare, ngacmonte prej kohësh nxënësen e tij. Në disa raste, mësuesi ka kryer veprime të turpshme ndaj të miturës.

Pas një historie që vetëm përsëritej, e mitura u detyruia tu tregojë prindërve për makthin që kalonte në shkollë. Pas raportimit, policia ka bërë arrestimin e menjëhershëm në flagrancë të mësuesit. Aktualisht, nxënësja është marrë nën trajtimin e psikologëve. Ajo pritet të japë dëshminë për makthin e kaluar nga mësuesi monstër.
JavaNews
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Diku lexova qe mamaja e vajzes ishte ne dijeni te ketyre gjerave prej kohesh....e cfare priste?
 
Një shqiptar është arrestuar nga autoritetet greke në ishullin e Mytilinit, pasi akuzohet për kryerje marrëdhëniesh seksuale me vajzën e tij.

Sipas autoriteteve greke, çdo gjë u zbulua pas këmbënguljes së mësuesit të vajzës së mitur të familjes shqiptare, e cila kohët e fundit kishte shfaqur probleme në sjellje.

Mësohet se 13-vjeçarja përdhunohej sistematikisht prej të atit të saj, të paktën prej dy vitesh. Për të mos treguar, ajo kërcënohej prej babait të saj.

Por presioni i vazhdueshëm dhe situata e keqe psikologjike e saj pas përdhunimit sistematik nga i ati ka sjellë rënien në mësime, gjë që shqetësoi shokët e klasës dhe mësuesit.

Vajza banon në fshatin Thermi të ishullit të Mytilinit, së bashku me nënën dhe 3 fëmijët e tjerë të familjes.

Ai fillimisht i mohoi akuzat, por pas ballafaqimit me deklaratën e së bijës dhe detajet rrëqethëse që ajo u kishte treguar agjentëve në prani të psikologes, u detyrua të pranojë se abuzonte me vajzën e tij prej më shumë se dy vitesh.

Deklarata e tij i shokoi hetuesit, të cilët thanë se kanë të bëjnë me një monstër.

Ai do të dërgohet në gjykatën e ishullit gjatë orëve të mesditës.

Ndërkohë, prokurori i ishullit urdhëroi shërbimet e mbrojtjes së fëmijëve që të pyesin në prani të psikologëve edhe fëmijët e tjerë të familjes, për të konstatuar nëse edhe ndaj tyre është ushtruar dhunë seksuale ose psikologjike.

Rasti ka tronditur komunitetin e zonës dhe është trajtuar në të gjitha mediat greke. /Blitz.al/

Ps; Sic degjova dhe mbreme nga mediat neper lajme,ai ka pranuar se ka abuzuar me vajzen e tij per me shume se dy vjet,per te jemen su degjua gje vec pash qe kishin erdh te afermit e vajzes nga ana e nenes ne gjykate dhe u munduan ta sulmojne ...gjithashtu me beri pershtypje qe ish mesuesi ai qe kish verejtur se dicka nuk shkonte me nxenesen e tij ,ndersa nena ka pohuar se nuk dinte gje..
 
Top