• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Metodat e gjysheve për zbulimin e gjinisë së foshnjës(djale apo vajze)

Vendndodhja
^.^
Mos u befasoni nëse dikush që e shihni për herë të parë në jetë ofrohet për të qëlluar se cilës gjini i takon foshnja të cilën e keni në bark.Me qindra vite, shtatzënat u kanë besuar metodave të ndryshme të plakave për zbulimin e gjinisë së foshnjës, ndërsa ka ndodhur që nganjëherë ta kenë qëlluar e nganjëherë jo.

Ndërkaq, edhe pse fjalët e gjysheve nuk janë edhe aq të sakta, megjithatë janë më interesante se amniocenteza dhe ultrazëri. Më poshtë do të paraqesim disa nga “diagnostikimet” më të vjetra për gjininë e foshnjës, ndërsa ju mund të argëtoheni duke i bërë këto teste.

ثshtë vajzë nëse:

Keni mundime në mëngjes në fillim të shtatzënisë

• Rrahjet e zemrës së foshnjës janë së paku 140 herë në minutë

• Ndjeni rëndesë në ije dhe në prapanicë

• Gjiri i majtë është më i madh se i djathti

• Flokët tuaja marrin shndritje në të kuqe

• Barku është në formë të shalqirit

• Ju hahen ëmbëlsira

• Ju pihet lëng portokalli

• Shpesh jeni idhnake

• Ju dalin puçrra

• Nuk ju hahen cungat

• Gjinjtë fillojë t’u rriten që në fillim të shtatzënisë

• Ktheheni në jug kur flini

• Nëse shuma e viteve tuaja në momentin kur keni ngelur shtatzënë dhe numri rendor i muajit kur keni mbetur shtatzënë, japin numër tek

ثshtë djalë nëse:

Nuk keni mundim në mëngjes në fillim të shtatzënisë

• Rrahjet e zemrës së foshnjës suaj janë më pak se 140 herë në minutë

• Ndjeni rëndesë në pjesën e përparme të barkut

• Barku juaj duket si top basketbolli

• Aureolat e gjinjve tuaj janë dukshëm të errëta

• Ju hahet njelmët dhe thartë

• Ju hahet mish dhe djathë

• Qimet në këmbë ju rriten shpejtë

• Duart i keni të thata

• Ktheheni kah veriu kur flini

• Babai i ardhshëm trashet

• Jeni zbukuruar

• Urina është me ngjyrë të verdhë të ndritshme

• Hunda u zgjerohet

• Nëse unaza e varur në një pe fillon të rrotullohet mbi bark

• Keni kokëdhimbje

• Nëse shuma e viteve tuaja në momentin kur keni ngelur shtatzënë dhe numri rendor i muajit kur keni mbetur shtatzënë, japin numër çift
./Telegrafi/
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Metodat e gjysheve për zbulimin e gjinisë së foshnjës(djale apo vajze)

Si flashback me duket kjo tema :p
 
Top