Miqt e Paul Walker shkruajn...

cent

...Lontano
Marr shkas nga humbja e jetes se aktorit Paul Walker i cili u be i famshem fal filmit Fast & Furios te shkruaj komentet e kolegve te tij me te ngushte, marre nga facebook.

1472887_729145063779759_171449376_n.jpg

Tyrese Gibson
Zemra ime esht demtuar shume keq
askush nuk mund te besoj se kjo eshte e vertete
At, Perendi Une lutem qe ju te dergoni qartesi mbi kete shkak, une thjesht nuk e kuptoje....
Zemra ime eshte e thyer, dhemb, askush nuk mund te bindi mua se kjo eshte e vertet....
Ju lutem lutuni vertete, e veshtire per femijen e tij te vetem, vajzen dhe familjen e tij...
Perendia ime... Perendia ime...Une nuk mund te besoj qe po shkruaj kete...
-----------------------------------------------------------------------
1422444_10151997835138926_1687439727_n.jpg

Gal Gadot
Kam humbur nje mik te dashur sot.
Papritur dhe tragjike .. Veshtire te besohet .. Paul ishte nje njeri i madh me nje zemer te madhe dhe pasion per jeten.
Une jam aq e trishtuar, ai nuk eshte më me ne.
Nuk mund te besoj qe po shkruaj kete lajm..
Dergoj ngushellimet e mia per familjen e tij dhe vajzen e tij te çmuar Meadow.
U prefsh ne paqe vella.
Do na mungosh.....
-----------------------------------------------------------------------
Sung Kang
jie6o8.jpg
Ne emer te Sung, une do te doja te shprehja ngushellimet e mia me te thella dhe lutje te perzemerta per familjen dhe miqte e Paul Walker.

Nje burre me nje pasion te vertete per jeten, tani ekziston nje hapesire ​​e zbrazet ne zemrat e te gjithe atyre te cileve u ka prekur.


....Vazhdon
 

cent

...Lontano
Titulli: Miqt e Paul Walker shkruajn...

Ludacris
2zyy7a9.jpg
Ishim si vellezer, dhe ditelindjet tona ishin vetem 1 dit larg njera-tjetres.
Me prezencen tende ke len shenj kudo, dhe tani do ken perhere nje vend ne zemrat tona
Paul Walker do te jetoje gjithmone...
R.I.P
 

Attachments

 • 2zyy7a9.jpg
  2zyy7a9.jpg
  15.3 KB · Shikime: 0

cent

...Lontano
Titulli: Miqt e Paul Walker shkruajn...

Jordana Brewster
Paul ishte drite e paster...
Un nuk mund te besoj qe ai u largua nga kjo jete...
28i2nlw.jpg
 

Attachments

 • 28i2nlw.jpg
  28i2nlw.jpg
  15.3 KB · Shikime: 0

cent

...Lontano
Titulli: Miqt e Paul Walker shkruajn...

Luke Evans
2hezwcz.jpg
Jam i shokuar totalisht pas lajmit per vdekjen e Paul.
Zemra ime, fuqia dhe dashuria shkon per familjen e tij.
Nje njeri me te vertete i ndershem, i cili beri te ndihem pjese e familjes.
 

Attachments

 • 2hezwcz.jpg
  2hezwcz.jpg
  15.3 KB · Shikime: 0

cent

...Lontano
Titulli: Miqt e Paul Walker shkruajn...

Vin Diesel
21alj5k.jpg
Vlla, do me mungosh shume.
Jam shume i shqetesuar dhe nuk kam fjal per humbjen tende
Ehhh qielli ka fituar nje engjell te ri
U prefsh ne faqe
 

Attachments

 • 21alj5k.jpg
  21alj5k.jpg
  15.3 KB · Shikime: 0

cent

...Lontano
Titulli: Miqt e Paul Walker shkruajn...

Michelle Rodrigues
10i5w0j.jpg
Po e mbaj kete zjarr per ty vllai im, me nje buzeqeshje te imponuar ne fytyren time edhe do hap zemren time vetem se me the ti ta bej...
 

Attachments

 • 10i5w0j.jpg
  10i5w0j.jpg
  15.3 KB · Shikime: 0
Redaktimi i fundit:
Top