Mirëmëngjes

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Uroj të jeni mirë. Sot në mëngjes më erdhi një Mesazh privat ku më kërkohej të kthehesha në forum. Ndoshta mesazhi është elektronik. Mund të konfirmoni që është i shkruar nga një person i stafit?
Ka kuptim që të rikthehem?
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Loyalty uroj të jesh mir.... me ka interesu 2-3 her te pyes, a je mir, si je, dhe pse nuk je ne Forum? ...(por skam pyet askend)

Kemi deshire te jesh ketu…. sepse je femer me karakter.


Pershendetje nga ana ime….
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Faleminderit Violetta dhe Natta. Do e marr parasysh përgjigjen tuaj dhe po mendohem.
 

Zana1

Braveheart
Nuk e kuptova k'te temen dhe qellimin e saj ?


Ti qenke kthyer tashme. Ku eshte prb ? lool
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Uroj të jeni mirë. Sot në mëngjes më erdhi një Mesazh privat ku më kërkohej të kthehesha në forum. Ndoshta mesazhi është elektronik. Mund të konfirmoni që është i shkruar nga një person i stafit?
Ka kuptim që të rikthehem?

Pershendetje Loyalty,
Nuk di te te them nese behet fjale per nje mesazh automatik apo dikush nga ne te ka shkruar.
Kjo eshte e dukshme vetem nga ti pasi sheh edhe nga kush vjen.
Per pjesen nese ia vlen a jo..une them se po...ketu ka vend per cdokend!
Personalisht mendoj se pavaresisht natyrave komplekse qe kemi , vendin ia japim vete vetes ne kete komunitet.
Dhe ti pavaresisht situatave te fundit ...ke qene nje vlere e shtuar

No worries..dhe welcome back...
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Faleminderit.
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Faleminderit Violetta dhe Natta. Do e marr parasysh përgjigjen tuaj dhe po mendohem.


…. Je e mirepritur…... thjesht qendro kendej….
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
S'di kush te ka shkruar por majtas tek inbox-i ke dhe derguesin qe mund ta shikosh. Sa per pyetjen a ka kuptim? Lol... po deshe hajde po s'do mos hajde mi. Si te doje qejfi ty. ;)
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Faleminderit legjenda.

Soulmind, jo nuk del dërguesi se është dërguar Mesazhi në emër të forumit.
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Atehere eshte mesazh automatik qe dergon forumi per reminder kur behen mumgesa nga useri
 

LoSsT

VIP
Faleminderit Violetta dhe Natta. Do e marr parasysh përgjigjen tuaj dhe po mendohem.

Amon mendohu mire se po serdhe si dihet si do i shkoj puna forumit, Lol
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Faleminderit Monique. S'po kthehem më përderisa është Mesazh by default. Jam e bindur që forumi dhe forumistët do jetojnë edhe pa praninë time.
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Mund t'a mbyllni temën, kaq ishte.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top