Miresevini ne Kuzhinen e Restorantit tim...

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Gatimi eshte e vetmja gje qe me pelqen shume, pas punes time reale. Ndihmoj shume ne kuzhinen e Restorantit, e bej me deshire dhe madje si aktivitet me ç'lodh me shume.

Po hap nje teme te re me disa nga recetat e ndryshme qe Ne pergatisim.

(...vazhdimi nga neser)

Darius
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Teme e munguar ne kte forum kjo, po pres me padurim😄
 
Mir se te gjetem Darius 😊
Me qen se jam larg dhe nuk vi ti provoj dot, po i gatuj vet lol
Besos 😘
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Mir se te gjetem Darius 😊
Me qen se jam larg dhe nuk vi ti provoj dot, po i gatuj vet lol
Besos 😘
...faleminderit, kerkoj ndjese, ne fakt do te duhej te sillja qe dje receten e pare, por tentova ti flisja Chefit, ai mu pergjigj: sot dite diele e gjete te me pyesesh qe jam i mbytur ne pune..., keshtuqe me vjen keq, por do t’ju sjell receta te kendshme edhe te realizueshme. Diçka ndryshe 👨‍🍳
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
jemi gjithe sy e veshe Darius. :)

na sill ca dhe praktike aman, jo nga ata ku keni pjate sa nje tepsi dhe ushqimi sa nje guacke e vogel ne mes lol
 
Top