• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Miss Shqipëria që po trondit Italinë me fotot nudo

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Miss Shqipëria që po trondit Italinë me fotot nudo

Kjo teme eshte hap ne 2008, tani ku dim ne se cfar ben kjo ?
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Miss Shqipëria që po trondit Italinë me fotot nudo

ishalla i ka ne form akoma gjoksin :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Miss Shqipëria që po trondit Italinë me fotot nudo

ishalla i ka ne form akoma gjoksin :p

ahhahahahaha,Quku eh se dhe po se pate,ka "sfongjer" plastik e bejn te fort e ne forme. ..:p

Sa per vjazen,edhe pse pasa vite artikulli e vajza do jete rrite pjek nga bukuria.. :p
Pertej shakas,bravo..!!
Vertet me pelqen,ka nje shikim diku mes egersis dhe menefregizmit,ka fetyre shume shprehse.
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Miss Shqipëria që po trondit Italinë me fotot nudo

ahhahahahaha,Quku eh se dhe po se pate,ka "sfongjer" plastik e bejn te fort e ne forme. ..:p

Sa per vjazen,edhe pse pasa vite artikulli e vajza do jete rrite pjek nga bukuria.. :p
Pertej shakas,bravo..!!
Vertet me pelqen,ka nje shikim diku mes egersis dhe menefregizmit,ka fetyre shume shprehse.
Un pelqej naturalen jam kunder atyne gjanave qe thu ti :p
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Miss Shqipëria që po trondit Italinë me fotot nudo

Deri ku i shkonte ai tatuazhi jam kurioz
 
Top