Mister Forumi

Mister Forumi

 • 1. Loverboy

  Votat: 1 2.5%
 • 2. Katil

  Votat: 0 0.0%
 • 3. Tomka

  Votat: 3 7.5%
 • 4. Lauri

  Votat: 3 7.5%
 • 5. Legjenda

  Votat: 3 7.5%
 • 6. Guest20

  Votat: 2 5.0%
 • 7. Dejv

  Votat: 0 0.0%
 • 8. Tip

  Votat: 2 5.0%
 • 9. Barnaba

  Votat: 0 0.0%
 • 10.Frank

  Votat: 4 10.0%
 • 11.scorpions_

  Votat: 0 0.0%
 • 12. Mrcool

  Votat: 3 7.5%
 • 13. Imp4ct

  Votat: 1 2.5%
 • 14. The Devil

  Votat: 0 0.0%
 • 15. Bledi shady

  Votat: 3 7.5%
 • 16. Ketrushi

  Votat: 0 0.0%
 • 17. Zoteria Juaj

  Votat: 0 0.0%
 • 18. Kiss shpirto

  Votat: 0 0.0%
 • 19. Lix

  Votat: 0 0.0%
 • 20. Delirium

  Votat: 1 2.5%
 • 21. Fly

  Votat: 1 2.5%
 • 22. Darius

  Votat: 3 7.5%
 • 23. Harbin

  Votat: 3 7.5%
 • 24. Baboon

  Votat: 0 0.0%
 • 25. Land

  Votat: 0 0.0%
 • 26. Guest

  Votat: 0 0.0%
 • 27. Dibrani

  Votat: 7 17.5%
 • 28. Mogli

  Votat: 9 22.5%
 • 29. Xhelozi

  Votat: 5 12.5%
 • 30. Arditi0007

  Votat: 2 5.0%
 • 31. L0v3rm4n

  Votat: 5 12.5%
 • 32. Ridexxx

  Votat: 1 2.5%
 • 33. Jordan

  Votat: 1 2.5%
 • 34. Kitra 123

  Votat: 3 7.5%
 • 35. Comedy central

  Votat: 2 5.0%
 • 36. Petrit 101

  Votat: 0 0.0%
 • 37. Passion

  Votat: 0 0.0%
 • 38.The cook

  Votat: 0 0.0%
 • 39. Zhigo

  Votat: 2 5.0%
 • 40. Losst

  Votat: 5 12.5%
 • 41. C3n1

  Votat: 0 0.0%
 • 42. Aver

  Votat: 1 2.5%
 • 43. Dying poet

  Votat: 4 10.0%
 • 44. Lucifer

  Votat: 0 0.0%
 • 45. Empire

  Votat: 0 0.0%
 • 46. Levoyageur

  Votat: 2 5.0%

 • Totali i votuesve
  40
 • Poll closed .

kitrra 123

plak gjufurrak
Te missi 19 faqe shkrim e 46 vota :unsure:

Te missteri 19 faqe shkrim e 40 vota dhe akoma nuk dihet fundi ?

Sa interesim qe kane gocat :p
 

Tip

Antarë i Respektuar
@Legally_Sweet shi sa inot ka @The Devil qe fitoj @Mogli konkursin dhe ky s’mori as i vot ???

Plas skizofren!!! Mer imbecilit @Barnaba bashkojini bashk votat se kushedi boheni konkurent me te fort per @Mogli ?

p.s po sju dolen llogarit, mund te boni koalicion me @MaYaDa tullumin dhe me bukuroshen meksikone @Legally_Sweet :p
 
@Legally_Sweet shi sa inot ka @The Devil qe fitoj @Mogli konkursin dhe ky s’mori as i vot ???

Plas skizofren!!! Mer imbecilit @Barnaba bashkojini bashk votat se kushedi boheni konkurent me te fort per @Mogli ?

p.s po sju dolen llogarit, mund te boni koalicion me @MaYaDa tullumin dhe me bukuroshen meksikone @Legally_Sweet :p

Po pse mor i manget per misster forumi te dukem vllai ty,pastaj besoj ti.do ta fitoje vlla se ja dhjet Moglit me prezenc gjatesi,je Londinez i vogel pa Golf Kaç si Mogli dhe pa papaq :p @Mogli tek papaqi ta futi ty dhe tek Golfi Kaç ???? po vllai besoj qe po te bashkoheshe ti si ignorant Merimanga Afrikane @Legally_Sweet dhe Obezja @MaYaDa ne nje trup te vetem do ishit ber nje trio per Miss dhe Misster forumi se sija nan e moter or ti
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Po pse mor i manget per misster forumi te dukem vllai ty,pastaj besoj ti.do ta fitoje vlla se ja dhjet Moglit me prezenc gjatesi,je Londinez i vogel pa Golf Kaç si Mogli dhe pa papaq :p @Mogli tek papaqi ta futi ty dhe tek Golfi Kaç ???? po vllai besoj qe po te bashkoheshe ti si ignorant Merimanga Afrikane @Legally_Sweet dhe Obezja @MaYaDa ne nje trup te vetem do ishit ber nje trio per Miss dhe Misster forumi se sija nan e moter or ti
Me vdiqet, jo kallam, jo Fetie, jo pitbull, jo steke bilardoje, jo merimange, jo afrikane....qe ktej e tutje po s'mu drejtuat me "e bukra dheut", shkurt Bukra, s'ju kthej me pergjigje! Ouuu!!
 

SunFIower

Don’t touch!
Po pse mor i manget per misster forumi te dukem vllai ty,pastaj besoj ti.do ta fitoje vlla se ja dhjet Moglit me prezenc gjatesi,je Londinez i vogel pa Golf Kaç si Mogli dhe pa papaq :p @Mogli tek papaqi ta futi ty dhe tek Golfi Kaç ???? po vllai besoj qe po te bashkoheshe ti si ignorant Merimanga Afrikane @Legally_Sweet dhe Obezja @MaYaDa ne nje trup te vetem do ishit ber nje trio per Miss dhe Misster forumi se sija nan e moter or ti
Un kisha harru fare me votu ?‍♀️Po ty ti kam dhon te trija votat????
 
Me vdiqet, jo kallam, jo Fetie, jo pitbull, jo steke bilardoje, jo merimange, jo afrikane....qe ktej e tutje po s'mu drejtuat me "e bukra dheut", shkurt Bukra, s'ju kthej me pergjigje! Ouuu!!

Degjo ketu ti o pasoj e seksit mes merimanges dhe Karkalecit.. kshu do te therras tani.. per te bukur kemi te tjera kto nga 40 e kusur ??? ti sje aq lolol
 

Bebw

😈😇
Boçon mos ma prononconi kur të hapet ,mua sa herë të doni ☻
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
Per kete vit 2020 miss-ja u zgjodh ,por miss-teri ende jo . Keshtu qe kjo jave do jete e cunave te FV.Al .
Kur do behet konkursi 2021 apo esht bo
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
Sikur më pate thënë që je bo çun i mirë dhe i urtë Lali 😄
Nuk ke ndryshu as qime as ves lol 😂
Hahahaha po ndron robi 40 vjec o aleks 😁.qefliu po qefli do ngeli deri sa te vdesi .
 
Top