Moda ne zi. Vdes Pierre Cardin!

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Mir qe vdiq se me sa shof tani do dilki ne forum nudo ?
Mahu mos biesh. Paske qen perves ti re ueeee e un qe u ankova se nuk je aktiv diten . ?

Gjerat jan me te thella se duken po sdi xho ti xemla.?
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Po pra thon sja ka gjet fundit njeri ?
E dike dhe ti ate storen me qiftin eee.
ai i ziu nuk dilte nga lloma se do i gjente fundin
Si perfundim u tret si çiri e gjecke sgjeti.?‍♀️?
 
Top