Mohombi @ venue club

SeLect

Antar Aktiv
MOHOMBI (NEW YEAR) @ VENUE CLUB | Facebook

CONNEXT & VENUE DANCE CLUB ORGANIZOJNE :

EVENTI ME MAGJIK I VITIT TE RI VJEN NE VENUE DANCE CLUB ME 3 SUPER FESTA:

1. MOHOMBI , SUPER ARTISTI ME FAME BOTERORE PO KORR NJE SUKSES TE PAPARE ME SUPER HITET E TIJ !

2. VITI I RI 2012 !

3. RIHAPJA MADHESHTORE E VENUE DANCE CLUB !

Cdo gje do te jete perfekte ne nje Venue totalisht te ndryshuar me nje NEW LOOK, Super SOUND, nje Led Wall Gjigand dhe efekte speciale qe do Ju magjepsin!!!


OFERTE : DERI NE DATEN 27 DHJETOR "BILETA" KUSHTON 5000 LEKE TE REJA KU PERFSHIHET HYRJA DHE OPEN BAR !

SHITJA E BILETAVE BEHET NE VENUE CLUB DHE CARAMEL CLUB , TEK KULLAT BINJAKE.

Per me shume info dhe per Rezervime: 0694060301 dhe 0695777756 .
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mohombi @ venue club

Per pak mendova se po flisnit per Venue Club ketu ne qytetin tim... thash mos deri ketu kishte ardhur reklama. Megjithate pse jo, 50% e reklames eshte ne anglisht... lol

Hajde t'ia kaloni mire ju qe do shkoni :D
 

AjSi

...
Titulli: Mohombi @ venue club

Sa lire ju te venue eee...me mire n sharm ose te magic4
 

hax0r

The IRC Master
Pe: Mohombi @ venue club

me mire ke tymi qofte birra :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mohombi @ venue club

Hajde daku hajde me 5zjetmijlek une kaloj darken e vitit te ri shoku :p :p shko aty te qofte tymi me hx0r dhe behesh tap per nje njav :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Mohombi @ venue club

hajde u shkefshi jorabi :pP:
 

SeLect

Antar Aktiv
Titulli: Pe: Mohombi @ venue club

Hajde daku hajde me 5zjetmijlek une kaloj darken e vitit te ri shoku :p :p shko aty te qofte tymi me hx0r dhe behesh tap per nje njav :D

O Daku, tipa si ata qe mendojne se kalohet me bukur tek Tymi me qofte dhe birra me krrikell , dhe qe germesijne era hudhra gjithe kohen nuk na nevojiten ne Venue. Jam duke kerkuar per te tjere njerez ;)
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Titulli: Pe: Mohombi @ venue club

O Daku, tipa si ata qe mendojne se kalohet me bukur tek Tymi me qofte dhe birra me krrikell , dhe qe germesijne era hudhra gjithe kohen nuk na nevojiten ne Venue. Jam duke kerkuar per te tjere njerez ;)


O reklamus ik shok shif ndo nje reklam andej e mos na trego ne eren eren e hudhres o mjeshter sa per venu kam par me shum se aq dhe sme hyn ne sy argimi tek venu clab o mjeshter kte keni te keqe ju se nje gje te vogel e beni gjigande dhe te papar :D :D te hect mbar reklama e mos bej me citime kot me kot ju pergjigja reklames :D
 

SeLect

Antar Aktiv
Titulli: Pe: Titulli: Pe: Mohombi @ venue club

O reklamus ik shok shif ndo nje reklam andej e mos na trego ne eren eren e hudhres o mjeshter sa per venu kam par me shum se aq dhe sme hyn ne sy argimi tek venu clab o mjeshter kte keni te keqe ju se nje gje te vogel e beni gjigande dhe te papar :D :D te hect mbar reklama e mos bej me citime kot me kot ju pergjigja reklames :D


Ska te beje fare reklama shoku, ste kunder argumentoj per reklame! Reklamen qe doja te beja e bera! Ti shoku nuk me dukesh nga ata qe mund te kesh pare shume Venue dhe ste hyn ne sy Venue Club sepse ne rradhe te pare sdi te shkruash minimumi. Faleminderit per fjalet e mira gjithsesi. Je i mirepritur ne Venue Club ;)
 
Top