Momente epike ne sport!

Ketu mund te sillni video te ndryshme nga momente epike sportive qe jo domosdoshmerisht kane objekt sportin ne vetvete.
Nje nga momentet me te bukura dhe me epike eshte ky-
Steffi Graf, nje nga tenistet me te mira te te gjitha koherave po luan ne Wimbledon, turneu me i vjeter e me i rendesishem ne bote i tenisit kur papritmas nje fans i saj i propozon per.....martese?
Duke pasur parasysh qe do mjaftonte nje fjale e saj per ta nxjerre jashte zoterine ne fjale sepse ne tenis as miza nuk duhet te pipetije shikoni reagimin e Steffi Graf?
 
Ekipi i regbisteve te Zelandes se Re para cdo takimi demonstrojne Haka-n perballe kundershtareve te tyre, kercim tipik i fiseve vendase.
 
Top