Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

Abisi

offline✌
pula-5.jpg
pula-7.jpg
pula-4.jpg

Kjo është një histori paksa e çuditshme, por e vërtetë. Dy vite në det kanë bërë që shoqëria mes dy “marinarëve” të forcohet edhe më shumë.Bëhet fjalë për shoqërinë mes 24-vjeçarit Guirec Soudee dhe pulës Monique, të cilët prej dy vitesh kanë udhëtuar sëbashku nëpër botë, në diell dhe në shi.

24-vjeçari është ai i cili duhet të bëjë punët e vështira në anije, ndërsa pula shijon pamjet e mrekullueshme nëpër botë, si dhe bën vezë në kuvertën e saj.


Këto pamje të hedhura në internet nga 24-vjeçari kanë tërhequr jo pak vëmendje nëpër mediat franceze, pasi është konsideruar si një rast i çuditshëm dhe i pazakontë.

Guirec, i cili është nga Brittany, Francë, e filloi aventurën e tij rreth botës me Monique në Maj të 2014./tvklan.al
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

Weeeee weeeeee ueeeeee lol lol

Sa me ngjaka eee
E ti abis me kast e ke sjelle kete artikull lol
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

E luja Monique eh. Prej forumit e tu i ra botës rreth e më rreth.
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

Te pakten kjo e ketij beka veze kjo e jona vetem fjale boshe ka lol
 

Abisi

offline✌
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

Weeeee weeeeee ueeeeee lol lol

Sa me ngjaka eee
E ti abis me kast e ke sjelle kete artikull lol

Po pra,edhe ti me dukesh vajze po kaq e guximshme sa kjo Monique qe i bie botes qark :)
 
Redaktimi i fundit:

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

Un mendova se eshte pula e forumit munique lol lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

Te pakten kjo e ketij beka veze kjo e jona vetem fjale boshe ka lol

E aq boll i ke ti...dashke e veze ti....lol
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

Qyqja Mon! lol lol lol

Mu desh ta lexoja tre herë titullin për tu bindur që nuk ishe ti.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

Po ate gjelin zeshkan e vuri re njeri apo jo :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

Nick ai eshte qershia mbi torte mi lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

Qyqja Mon! lol lol lol

Mu desh ta lexoja tre herë titullin për tu bindur që nuk ishe ti.

Me siguri konfuzioni te erdhi tek ngjyra kuqe e ty :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

Ehhh si ma benka jeten pula!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

E luja Monique eh. Prej forumit e tu i ra botës rreth e më rreth.

hahaha.. Lum si MOnique :D
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

hahahahahahahah,kur pash titullin thash; Kush ka guxuar te quaj Monin pul hahahahaha :p

Interesante tema,por mesa di une pula nuk zbutet deri ne kete shkall bashkudhtuese dhe shoqeruese me njeriun,sa thote artikulli.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

hahahahahahahah,kur pash titullin thash; Kush ka guxuar te quaj Monin pul hahahahaha :p

Interesante tema,por mesa di une pula nuk zbutet deri ne kete shkall bashkudhtuese dhe shoqeruese me njeriun,sa thote artikulli.

pse mi kush guxon....mua sme prish pune , por a e beson njeri qe une jam pule lol
kjo eshte ceshtja moj.....
E gjeta cdua te behem ne jeten tjeter, nje pule bredharake lol
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

He si shkoj puna a msoj hala me ba vezen apo jo lol lol
 

sensuu

sweet
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

cfare kuriozitetesh eee...kot fare
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

Une u gezova:kohe: thashe koka be Moniqueja anije kozmike e na erdhi dita dhe ne me t'i hip e me t'pa boten :gazet:
 

Aki

misfit
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

Tashi Teslla ushqente nje pellumbeshe qe leshonte rreze laserike nga syte dhe ai e deshte si femer, pse jo dhe ky te mos shetise pulen

#proforzoophilia :p

P.S. Moni jone me e mire :p
 
Top