• MirĂ«sevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mos i bërtit burrit!

Arfenilla

Themelues i Forumit
mir e kane. pse me bertit kur mund te flasesh qetesisht :O
Kjo eshte gjeja kryesore..mirkuptimi ..i urrej disa cifte kur aqe larg shkojn me mospajtime kur etiketojn njeri tjetrin ne menyren me te ult te mundshme..e si mund te ket dashuri pastaj ne ate lidhje.faliminderit se ekziston ndarja duhet me then.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Ideja eshte qe me te bertitura nuk fitohet asgje! 😊 A thyhet muri me koke?! Ja keshtu. đŸ€Ł
Gjthss ne kemi bere 1 pakt, je me nerva apo ke nevoje te bertasesh?! Clirohu! Bertit! Pastaj hajde ta zgjidhim qetesisht! đŸ€—
 
Top