MotoGP, Malajzi, Rossi ne pole position

elbruna

Anëtar i Respektuar
Pole position per Valentino Rossin ne Cmimin e Madh te Malajzise ne MotoGP, prova e parafundit e kampionatin boteror.

Kampioni i botes ka shenuar kohen me te mire per 2'00"518.

Pas tij ka ardhur shoku i tij i skuadres, Jorge Lorenzo dhe me pas spanjolli Dani Pedrosa.


TCH
 

Attachments

  • rossi.jpg
    rossi.jpg
    15.5 KB · Shikime: 91

El'Mejor

Daja
Po i shifja ja te shofim neser si do dalin ...


:djalle:
 
Top