Msn ne disa shtete qe dy dit nuk hapet

redi-

Anëtar i Respektuar
Sipas informacioneve te publikuara nga medjat lindore
thuhet se Msn-je e Microsoft kaqe dy dite nuk ofron mundesin e hyrjes ne msn.
Sipas infromacioneve te marra thuhet se arsye eshte:
Shumica e perdorueseve akoma perdorin msn e vjeter dhe per kete arsye lidhjet me te kan qene te pa mundura !

B:TRT
 

angel boy

cun i veshtire
edhe mu ka 2 dit qe me eshte prish msn....por nuk i bej dor remuve se ska opsion ose se bej dot une....:(:(:(:(:(:(:(:(
 

El'Mejor

Daja
Une se di cfare vendesh po mua mire eshte msn ...
 

Didi

C'est la vie.
edhe mu ka 2 dit qe me eshte prish msn....por nuk i bej dor remuve se ska opsion ose se bej dot une....:(:(:(:(:(:(:(:(

Neqoftese ke msn e vjeter normale qe nuk ben sepse tani qe kan "axhiornuar"..ose si i thuhet ne shqip..dhe qe nuk mund te futesh me me ate te vjetren ti duhet vetem te istalosh tversionin e ri ska x remove ketu kur ti kerkon te futesh ne msn e vjeter duhet te te dali nj dritare e vogel qe thot istalo versioni tjt..se kjo me ndodhi mua dje nuk me linte te futesha derisa e instalova versionin e ri!keshtuqe skariko versionin e ri te msn klm!:D
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Neqoftese ke msn e vjeter normale qe nuk ben sepse tani qe kan "axhiornuar"..ose si i thuhet ne shqip..dhe qe nuk mund te futesh me me ate te vjetren ti duhet vetem te istalosh tversionin e ri ska x remove ketu kur ti kerkon te futesh ne msn e vjeter duhet te te dali nj dritare e vogel qe thot istalo versioni tjt..se kjo me ndodhi mua dje nuk me linte te futesha derisa e instalova versionin e ri!keshtuqe skariko versionin e ri te msn klm!:D

mos mori :D
un kurr nuk perdori msn e ri se ta lodh trurin me gjith kompjuterin
per met punu msn e vjeter (dmth 7.5) duhet vetem tja besh kshtu :
Spari Exit msn-s, pastaj klikon ndesktop (prap te msn) met djathten, Properties, Compatibility, aty ku shkrun " Run this program in compatibily mode for : " ti e ke Windows 95, e ben Windows 2000, edhe kaq.
 

fshatari

Anetar
popo e vertet eshte se nuk punon ja mua nuk me punonte me thonte se patjeter e kam ta shkarkoj versionin e ri te msn dhe jo ta mbaj 8.1 pasi me nuk funkcionon
 

CannibaL

The Wisher .
un me posht kom hap nje postim qe kerkova ndihm nga ju te me ndihmoj per shkak se i bera block /delete pastaj me vike prap me pranu ne msn :( qata koka ne pytje
 

Alchohole

Moderator!
Tonve kjo ju ka dal per mi marr versionin e ri.Une e morra po sem pel;qej hiq mu dok shume palidhje ma i mir ata qe e kemi pas se ky shum i komlikun pem doket ish :(.
 
Top