• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Muhabet dhe Chit chat pa limite :P

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Aguron

Anëtar Aktiv
Titulli: اfarë pëlqejnë femrat te një mashkull?

yyy ka shume si ajo. Ate mund ta maresh si shembull ne rastin tend. Thjesht, thash qe une nuk do te sjell foto qe ty te pelqejne :)

Ps. Perse me ben disslike? :(
 

Fly

Larguar
Titulli: Si Visheni?

muhabet cicash dhe sprovuam asnje.
spo dim nga ja mbajme, ketu cicat, dalim jasht nxjerin te pasmet... paskeni vdekur fare

meqe ra fjala dhe un zhveshur jam veshur kam nxjer cicat
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Si Visheni?

Moj cicke une sutjenat i vesh pa push up po ti si i vesh?
Moj ju qenkeni te terbuara fare - per c*ca :D

Nuk me intereson se qysh I vesh ti moj , sheficke .. As qysh I ke . Mos u merr me c*cat e Mia te keqen :D
 

Fly

Larguar
Titulli: Si Visheni?

Moj ju qenkeni te terbuara fare - per c*ca :D

Nuk me intereson se qysh I vesh ti moj , sheficke .. As qysh I ke . Mos u merr me c*cat e Mia te keqen :D
si sti pash nje here recipetat te forumi tjeter? :p
 

DeliriumMind

Only dead fish go with the flow
Titulli: Si Visheni?

muhabet cicash dhe sprovuam asnje.
spo dim nga ja mbajme, ketu cicat, dalim jasht nxjerin te pasmet... paskeni vdekur fare

meqe ra fjala dhe un zhveshur jam veshur kam nxjer cicat
ateher bo nje foto dhe veje si avatar qe te shofim kush i ka me te mdhaja lol
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Si Visheni?

si sti pash nje here recipetat te forumi tjeter? :p
Ha ha ... Me thuaj ne prv kush je ti , andeja :p

Mi hiqnin adminet andeja , sapo ti vija .. Nga xhelozia mo aman , nuk na Lene rehat ne qejfin tone :D
E shikon qysh bejne edhe k'tu :D
 

Fly

Larguar
Titulli: Si Visheni?

jo se behen objekt bisede :p
keto te miat me jane merzitur duke i pare dite per dite
 

Fly

Larguar
Titulli: Si Visheni?

Ha ha ... Me thuaj ne prv kush je ti , andeja :p

Mi hiqnin adminet andeja , sapo ti vija .. Nga xhelozia mo aman , nuk na Lene rehat ne qejfin tone :D
E shikon qysh bejne edhe k'tu :D
ja se te cova ftese se kush shkruan pm e gjera te tilla
 

Marla

PPSL
Titulli: Si Visheni?

Moj ju qenkeni te terbuara fare - per c*ca :D

Nuk me intereson se qysh I vesh ti moj , sheficke .. As qysh I ke . Mos u merr me c*cat e Mia te keqen :D
Ok cicke

Do an tregosh ndonje foto tenden tani se po pret Gerti
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Si Visheni?

Ok cicke

Do an tregosh ndonje foto tenden tani se po pret Gerti
Kush eshte ky Gerti , moj sheficke .. Dashnori I jot ? Se nuk na le mashkull pa na sollur ne bisede . Eshte e qarte , qe te lane me pasoja te renda .. C*cat e Mija :cool1:

Kam Frike ta nderroj tani, te sjell tjeter ... Qysh do behet me Ty , mos te na marresh masa te renda , me ndonje ban :D
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Si Visheni?

Cift perfect - njeri me budalla se tjetri :D

Te uroj darke te qete , sheficke ;)
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Si Visheni?

O tregoni cicat ose mos beni gam gam kot ktu :p
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Anetaret ne imagjinaten tone...

Te kisha dhe i llogari tjeter do te kisha bo 2 here LIKE plako. Po ca ti boj qe nuk kam. Ca ti boj.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Anetaret ne imagjinaten tone...

I paska te varura kjo...e mire e lezetshme qenka, paske pak gusto :p

Road bumps wht4 ? is it ur road :p
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Anetaret ne imagjinaten tone...

You damn right it's my road ! Paid for by the 'boobs rule' commission. :)
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Anetaret ne imagjinaten tone...

huh Qejfliu :p
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Bukur fotot e forumistave :D

Nje gje kisha une Klau me duke mua ngaqe jam pergjumesh apo ndryshojen pak ato fotot e tua se sme dukesh e njejta ne fotot qe ke sjell . :D
je pergjumesh Redo..e ke ket huq ti kur je pergjumesh si ndez mire dritat e gjata lol
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

je pergjumesh Redo..e ke ket huq ti kur je pergjumesh si ndez mire dritat e gjata lol
Harroj te karikoj baterit moj lol

Prap me dyshime ju?

Klau, hajde edhe 1 foto t'ia mbyllim gojen 1 here e mire skeptikeve.

Eeee po tani ca sheh syri flet mendja sesht fai im qe me tre te nates qe e pash mu duk ndryshe ku di une ja ta shikoj dhe nje her tani lol
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top