• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Muhabet dhe Chit chat pa limite :P

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Muhabet dhe Chit chat pa limite :p

i paske hy thelle e thelle eeeeee
fly nuk thote jo....po cthomi una se?
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Muhabet dhe Chit chat pa limite :p

Kembet jane gjithmone te pa refuzushme :D
si ka thene edhe al pacino
kembrt nuk ka rendesi si jane te holla,te dobta, te shendosha etj dtj ....ato jane rruga per ne parajse! :p
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Muhabet dhe Chit chat pa limite :p

ti vazhdo rri shtrire ne krevat sa te mbushet mendja
ca te boj tjeter...sa ngrihem fillon qan krevati
sdi kujt tia prish e kujt tia ndreq
i masazh desha une bohet?
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Muhabet dhe Chit chat pa limite :p

mos mi vidh idene nick....sa te sherohem do shikosh nje tjeter pamje te libidos....po ja edhe ca dite
 

Fly

Larguar
Titulli: Muhabet dhe Chit chat pa limite :p

ca te boj tjeter...sa ngrihem fillon qan krevati
sdi kujt tia prish e kujt tia ndreq
i masazh desha une bohet?
u pa puna, shtrihuni te gjitha tju mar me radhe
 

Fly

Larguar
Titulli: Muhabet dhe Chit chat pa limite :p

vetem 1 makiato kam pire.

do te sjell dhe ushqimin te krevati?
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Muhabet dhe Chit chat pa limite :p

jo jo se do vrasi vrten poeti pastaj...lol
E kush e rru per poetet :) Po gjithsesi kam frike se ai krevati jot nuk e mban dot luaneshen Marla :p
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Muhabet dhe Chit chat pa limite :p

ehe....masazh....relaks dhe kur te dalesh mos perplas deren se zgjohem
mire?
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Muhabet dhe Chit chat pa limite :p

hahahahaha....ia bojme krevatin me porosi
E pra keni kosto te larta ju kafshet e egra... :)

Gjithsesi ju hoqa vize :p
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Muhabet dhe Chit chat pa limite :p

fly ti nuk na heq vizen eeee?
poeti cke me mua...une dele perendie jam...marlen shoqe e kam po luaneshe nuk jam...
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Muhabet dhe Chit chat pa limite :p

si gjithnje une marr ekstraktin lol
kshu o kur je ne krye :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Muhabet dhe Chit chat pa limite :p

Un vizen ju? un do prija dhe vizen ne ambasade per ju.

Marla po c'alfabet, ju M&M jeni
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Muhabet dhe Chit chat pa limite :p

Mjauuuuuuuuuuuuuuu lol
Pse kam pershtypjen se me 2 gota vere ti behesh carcaf :)
Me 3 bohesh perbindesh :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top