Muhabet dhe Chit chat pa limite :P

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Love

βeℓℓe â๓e

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Muhabet dhe Chit chat pa limite :p

E paske ndryshu televizionin ke kalu ne full HD :p
Me behet qejfi per ty ishalla me sa me shume perparime :) ..
Te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat ne jete me gezove qe folem ne chat .. :puff:
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Meteori do zhdukë njerëzimin javën tjetër

E pra u ba monoton sa vite o do ndodhi ket vit o vitin tjeter kersit :esp:ma
Thash se po flisje per Averin qe u be monoton duke u lavdru me makinat e tij lol e te komshiut:p


Fundi botes nuk vjen, te pakten jo per brezin tone e te femijeve-niperve niperve niperve tane
Keshtu qe flini te qete, jemi ne kohe lol
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Meteori do zhdukë njerëzimin javën tjetër

Mire do bejn ci do se jane bere shume njerez lol
Ja kjo optimistja e gjalle qe do te vrasi gjithe njerzimin
Pa merak, se sjemi shume, e po ishim do ham njeri-tjetrin, por nga toka nuk do ikim lol
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Meteori do zhdukë njerëzimin javën tjetër

Ja kjo optimistja e gjalle qe do te vrasi gjithe njerzimin
Pa merak, se sjemi shume, e po ishim do ham njeri-tjetrin, por nga toka nuk do ikim lolJam egoiste mendoj per koken time me para lol
Nqs do shkoj puna tek kanibalizmi do ja filloj me ty. :D
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Meteori do zhdukë njerëzimin javën tjetër

Jam egoiste mendoj per koken time me para lol
Nqs do shkoj puna tek kanibalizmi do ja filloj me ty. :D

Apo cjam bere e kocke e lekure keto kohet e fundit, do thyhesh dhembet....Me mire provo me ndonje nje tjeter, une per te miren tendee kam ...tani ti si te duash lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Meteori do zhdukë njerëzimin javën tjetër

Thash se po flisje per Averin qe u be monoton duke u lavdru me makinat e tij lol e te komshiut:p


Fundi botes nuk vjen, te pakten jo per brezin tone e te femijeve-niperve niperve niperve tane
Keshtu qe flini te qete, jemi ne kohe lol


E rendesishme djali i djalit t'djalit tim me shpetu per djemt e zines kush merzite lol
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Meteori do zhdukë njerëzimin javën tjetër

E rendesishme djali i djalit t'djalit tim me shpetu per djemt e zines kush merzite lol

Moj ti, une do kem vetem cupa
3 do burri lol lol

Keshtu qe ste heci fjala keqe lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Meteori do zhdukë njerëzimin javën tjetër

Iii
Moj ti, une do kem vetem cupa
3 do burri lol lol

Keshtu qe ste heci fjala keqe lol


Ani mir shum un du vetem quna nese je dakort i martojm bashk,sa per mi shpetu nga meteori
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Meteori do zhdukë njerëzimin javën tjetër

Iii


Ani mir shum un du vetem quna nese je dakort i martojm bashk,sa per mi shpetu nga meteori

Ska shance ne bote ti martojme bashk, pasi i urove ti zeri meteori....

Por e keqja me e madhe eshte qe sdo i zeri asgje tjeter, pervec pritja e meteorit lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Meteori do zhdukë njerëzimin javën tjetër

Ska shance ne bote ti martojme bashk, pasi i urove ti zeri meteori....

Por e keqja me e madhe eshte qe sdo i zeri asgje tjeter, pervec pritja e meteorit lol
Ani moj ndaq ,djemt e mi po i lusin lol se i kan ngja babit mistera lol
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Meteori do zhdukë njerëzimin javën tjetër

Ani moj ndaq ,djemt e mi po i lusin lol se i kan ngja babit mistera lol
Peshku ne uje, e tigani ne zjarr i thone kesaj pune lol
Kur ta gjesh misterin, me njofto... Kujdes mos e godet meteori javes tjeter lol
 
Titulli: Meteori do zhdukë njerëzimin javën tjetër

Thash se po flisje per Averin qe u be monoton duke u lavdru me makinat e tij lol e te komshiut:p


Fundi botes nuk vjen, te pakten jo per brezin tone e te femijeve-niperve niperve niperve tane
Keshtu qe flini te qete, jemi ne kohe lol
A keshtu Arfeja po fliska me djeme a Si athere te me pelqej Arfeja !?
Fundi i botes nul vie pa u dashuruar une lol
 
Redaktimi i fundit:

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Meteori do zhdukë njerëzimin javën tjetër

A keshtu Arfeja po fliska me djeme a Si athere te me pelqej Arfeja !?
Mos bej kot sikur ste pelqen.... Nxito se dhe nje jave ke ne dispozicion, se erdhi Meteori lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Meteori do zhdukë njerëzimin javën tjetër

A keshtu Arfeja po fliska me djeme a ëë Si athere te me pelqej Arfeja !?

Ti sdi ca thua!!ase nuk e kuptu pergjigjjen e ja fut kot ik mbytu


Zina njehere kam gabu e me je ber rivale,,,me ncuk lol
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Meteori do zhdukë njerëzimin javën tjetër

Ti sdi ca thua!!ase nuk e kuptu pergjigjjen e ja fut kot ik mbytu


Zina njehere kam gabu e me je ber rivale,,,me ncuk lol


Ahahhahahahha arfee ti do vrar! Lol
Po jepi nje shanc djalit se erdhi fundi botes :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Meteori do zhdukë njerëzimin javën tjetër

Ti sdi ca thua!!ase nuk e kuptu pergjigjjen e ja fut kot ik mbytu


Zina njehere kam gabu e me je ber rivale,,,me ncuk lol

Po nje jave kemi me tani, hajde e harojme rivalitetin edhe e ndajme Cenin:)
 
Titulli: Meteori do zhdukë njerëzimin javën tjetër

Ti sdi ca thua!!ase nuk e kuptu pergjigjjen e ja fut kot ik mbytu


Zina njehere kam gabu e me je ber rivale,,,me ncuk lol

Po shkruaj me telefon dhe nuk i jam lexuaf te gjitha shkrimet . Me paska marr malli te lexoj moj Arfe !
Mos u ne nervoz ti une do te mbytem diku

Zina e jam gjetur vajzen une , ama me dhimbset Arfeja po cka gi bejme
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Meteori do zhdukë njerëzimin javën tjetër

Po shkruaj me telefon dhe nuk i jam lexuaf te gjitha shkrimet . Me paska marr malli te lexoj moj Arfe !
Mos u ne nervoz ti une do te mbytem diku

Zina e jam gjetur vajzen une , ama me dhimbset Arfeja po cka gi bejme
Ah Cen gezohem shume per ty nqs e gjetur, qofsh i lumtur e martese te mbare...

Arfeja u pa puna, do mbesi beqare duke prit meteoritin e radhes:p
 
Titulli: Meteori do zhdukë njerëzimin javën tjetër

Ah Cen gezohem shume per ty nqs e gjetur, qofsh i lumtur e martese te mbare...

Arfeja u pa puna, do mbesi beqare duke prit meteoritin e radhes:p

Po e beje xheloze Arfen , se po ta gjeja sdo te shkruaja me juve Flm per urimin !
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Meteori do zhdukë njerëzimin javën tjetër

Po e beje xheloze Arfen , se po ta gjeja sdo te shkruaja me juve Flm per urimin !
Ah une vertet besova qe e ke gjetur...
Je bere e ti shakaxhi!!!!

Mos e bej me celoze arfen, po ftoje per kafe, se po te pret.
E nje jave ka mbetur....
 
Titulli: Meteori do zhdukë njerëzimin javën tjetër

Po près ajo te me ftoj E kam ftuar mjaft une . Po nuk me fton ajo si dihet ndoshta edhe jo larg do te me fton ndonje vajze

Po thua se po me prêt arfe ?
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Meteori do zhdukë njerëzimin javën tjetër

Po près ajo te me ftoj E kam ftuar mjaft une . Po nuk me fton ajo si dihet ndoshta edhe jo larg do te me fton ndonje vajze

Po thua se po me prêt arfe ?

Po te pret, me ka thene mua!
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Muhabet dhe Chit chat pa limite :p

Ajo nuk ka dashur te me njehe mu vertet , sepse une shume mire e njohe . Saqe te njohe pak a shume edhe ty !
Eh edhe mua ke dashur te me njohesh?
 
Titulli: Muhabet dhe Chit chat pa limite :p

Eh edhe mua ke dashur te me njohesh?
Nga shkrimet qe ke ne forum me ke bere pershtypje . Dhe doja te njihja , por ja fillove me pargjykime qe ne fillim .Saqe skisha vullnet te vazhdojsha me tutje .
Dhe tjetra interneti na mundeson ti njohim njerezit qe kurre ne jeté smund ti takojme . Por , cfare tju bejme juve gocave
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Muhabet dhe Chit chat pa limite :p

Dilni per kafe te tre. Zina, Arf e Ceni ashtu po do njiheni :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top