Muslims and Christians Amazon new advert

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kur njerezit duan te jetojne ne paqe dhe harmoni, e bejne kete. Kur njerezit duan lufte dhe te mbjellin urrejtje dhe mllef tek te tjeret, edhe kete e ben njeriu. Make Peace & Love, not war.


 
Top