• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nadal dhe Federer dhurojnë së bashku 224 mijë euro për katastrofën që po ndodh në Australi

Vajza

💕Breskvica💞
Staf në FV.AL


Rafael Nadal dhe Roger Federer janë bërë së bashku për ta ndihmuar Australinë që po përballet me zjarre të fuqishme.
Kjo katastrofë natyrore ka mbledhur sportistë anë e mbanë botës, në mënyrë që t’i dalin në ndihmë atyre për katastrofë natyrore që po u ndodh.

Dy tenistët që kanë fituar së bashku 39 grandslame, kanë dhuruar 224 mijë euro (250 mijë dollarë) për Australinë.

Ndihmës së tyre u janë bashkuar edhe Serena Williams e Nick Kyrgios, që kanë dhuruar po ashtu një shumë parash.
Tenistët ishin duke marrë pjesë në turneun ‘Australian Open’, derisa ishin përballur me një ajër tejet të zënë dhe kishin të vështirë të luanin.

Nadal e Federer vendosën që nga fitimet e tyre në këtë garë, t’i ndanin të gjitha për katastrofë në Australi.
Mësohet se shuma e grumbulluar nga tenistët e tjerë ka arritur në 500 mijë euro, e që edhe sportistë nga kategori të ndryshme janë duke ndihmuar me të ardhurat e tyre. /Telegrafi
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Top