Ndarje.

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Cdo ndarje ka dhe dhimbjen brenda sido qe te vije ajo, por, Life must go on! and its does actually.. Time heals everything!
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Cdo ndarje ka dhe dhimbjen brenda sido qe te vije ajo, por, Life must go on! and its does actually.. Time heals everything!
heal kur ka qene nje lidhje e konsumuar
nuk heal nese ndarja ishte e sforcuar ...por koha ne kete rast te ben te mesohesh dhe te ecesh para
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
I qenka pire lengu dhe kësaj temes.

Ndoshta i ka marre pergjigjet goca ska me nevoje te jap dhe une mendimin tim. 😅😅
 

Electra

Lart atje mbi re …🥀
Pershendetje! Doja nje mendimin tuaj. Ne keto momente po vuaj ne ndarje nga nje person qe e kam dashur shume ...(ende e dua) . Kemi vetem 10 dite qe jemi ndare. Ndoshta shume nga ju do me paragjykojne por ky cuni ishte 8.5 vite me i vogel se une. Ne fillim skam dashur ,kemi ndejt gati 2- 3 muajt e pare tu fol me shume si shok dhe pse pelqeheshim dhe ia theksoja gjithmone qe mendoje mire se jam sh me e madhe..me thoshte s perben fare problem mosha mua me pelqen ne tip etj . Nejse u lidhem dhe ndejtem gati 1 vit te lidhur. Dhe pse me premtonte qe me shihte seriozisht ,,prape ende ne familje nuk me prezantonte. Nejse, deshironte te takonte te shpise sime ne fillim pastaj te me prezantonte te tijet. Ua prezantova, ishin ok dhe pse diferenca ne mes . Ai iu dha siguri. Kur me prezantoi te shpise se tij , e ndjeva qe e kishin problem diference por kurr sma priste mendja qe ata pak dite me vone do ishin shkaku i ndarjes. E ndjeja qe dhe ky s ishte i njejte ditet ne vazhdim, derisa mora nje mesazh te gjate nga ky. Vec fjalet e para kam lexuar..se me ra si bombe. Tha s mund te vazhdojme me , duhet te ndahemi te gjithe jane kunder. Erdhi me takoi dhe ma tha e ne sy qe familja e tij eshte komplet kunder , nderkohe familjes time iu tha do ti dal per zot. Mesazhi i fundit ishte shiko jeten tende me harro, sjam i duhuri. Une ende e dua dhe pse ai hoqi dore ...por dhe e urrej qe u dorezua. Mendoni ,qe mund te pendohet e rikthehet ? sh flm
Uuu e dashur falendero zotin qe ka mbaruar me kaq …dhemb e dije por me mir keshtu
 
Top