Ndërrimi i Viteve/ Ja sa kushton një tavolinë me Elvana Gjatën, Noizyn, Flor Mumajesi

Malsi

Anëtar i Nderuar
elvana-gjata1.jpg

Data 31 dhjetor është konsideruar si nata e dueleve të mëdha jo vetëm nga prezenca e këngëtarëve si Elvana Gjata, Flori Mumajesi, Dafina Zeqiri, Noizy, Ledri Vula, Era Istrefi, Ghetto Geasy, Bleona, Alban Skënderaj etj, por edhe e çmimeve stratosferike që këto lokale ofrojnë.

Nga hulumtimet e bëra në terren, por edhe nga klientë të club*eve më kryesore në Tiranë zbuluam shifra marramendëse për të qenë prezent për disa orë në këto ambiente.

Një tavolinë e thjeshtë kushton 20.000 të reja ndërsa zona “Vip” në një club ka arritur shifrën e rezervimit deri në 5000 euro.

Clube të tjera kanë shifra si 3000 euro apo 100.000 mijë lek të reja dhe kjo justifikohet me prezencën e artistëve më të mirë të momentit.

Ne shkuam më tej me investigimin tonë dhe morëm vesh që prania e shampanjës së famshme “Dom Pérignon” në tavolinë ka bërë që club*i të ofrojë shifrën e kripur prej 5000 eurosh.

Mirëpo kjo nuk i ka stepur aspak dashamirësit e jetës së natës të cilët pas orës 00.00 kanë zgjedhur të kalojnë me shoqërinë ardhjen e vitit të ri 2016.

Ndryshe nga vitet e kaluara emrat më të mirë të muzikës shqiptare kanë zgjedhur të këndojnë në Tiranë kjo për faktin se prej disa vitesh, DJ*të nuk janë më të preferuar sikurse edhe artistët ndërkombëtarë gjë që ka rritur dhe çmimet për artistët shqiptarë.

Sipas një lajmi të publikuar ditë më parë Noizy është artisti që do të marrë më 31 dhjetor plot 20 mijë euro duke vijuar me Sinan Vllasaliu 12 mijë euro, Gjyste Vulaj (2 ditë) 20 mijë euro, Labinot Tahiri (3 net) 40 mijë euro,

Rovena Stefa 12 mijë euro, Gena 12 mijë euro, Enca Haxhia 10 mijë euro dhe reperi Gold Ag 10 mijë euro.

opinion.al
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Titulli: Ndërrimi i Viteve/ Ja sa kushton një tavolinë me Elvana Gjatën, Noizyn, Flor

Un ofroj 1 euro, aq sa vlejn.
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Ndërrimi i Viteve/ Ja sa kushton një tavolinë me Elvana Gjatën, Noizyn, Flor

Ah festa vec per politikanet,mjeket,e avokatet dmth.... une as 1 euro se jap i shikoj ne tv me mire :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Ndërrimi i Viteve/ Ja sa kushton një tavolinë me Elvana Gjatën, Noizyn, Flor

Une sjap asnje lek, ama lacjani im do i derdhe si lumi vuuuuuuu
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Titulli: Ndërrimi i Viteve/ Ja sa kushton një tavolinë me Elvana Gjatën, Noizyn, Flor

Ah festa vec per politikanet,mjeket,e avokatet dmth.... une as 1 euro se jap i shikoj ne tv me mire :p

Un dhe tv nuk e hap... vetem per xbox dhe playstation
Por 1 euro do tja jap sepse sjam e pashpirt
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Ndërrimi i Viteve/ Ja sa kushton një tavolinë me Elvana Gjatën, Noizyn, Flor

Un dhe tv nuk e hap... vetem per xbox dhe playstation
Por 1 euro do tja jap sepse sjam e pashpirt

Po jepja ndonje nevojtari te pakten i ka hallall se keta ta perplasin ne fytyre 1 euroshin lool ahaha
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Titulli: Ndërrimi i Viteve/ Ja sa kushton një tavolinë me Elvana Gjatën, Noizyn, Flor

Po jepja ndonje nevojtari te pakten i ka hallall se keta ta perplasin ne fytyre 1 euroshin lool ahaha
1 euro nga 1 cent mi... dmth 1 cent per seciln se sjam aq e pasur
Thjesht kshu si nje xhest simbolik...
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Ndërrimi i Viteve/ Ja sa kushton një tavolinë me Elvana Gjatën, Noizyn, Flor

Jepu nga nje mandarine me mire me shume vlere ka hahaha :p
 

klau92

Anëtar Aktiv
Titulli: Ndërrimi i Viteve/ Ja sa kushton një tavolinë me Elvana Gjatën, Noizyn, Flor

Ma keputi shpirtin Enca me at shifer aq modeste... se potencialet i ka dhe per me teper :p
 

klau92

Anëtar Aktiv
Titulli: Ndërrimi i Viteve/ Ja sa kushton një tavolinë me Elvana Gjatën, Noizyn, Flor

Kuuuu kuuuuu?

Hap nje videoklip dhe i sheh qe dhe pse jan icik te hallakatme jane prap ne treg dhe jo fort lir ee 10 mij euro :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Ndërrimi i Viteve/ Ja sa kushton një tavolinë me Elvana Gjatën, Noizyn, Flor

Hap nje videoklip dhe i sheh qe dhe pse jan icik te hallakatme jane prap ne treg dhe jo fort lir ee 10 mij euro :p

Po nese shes keto te miat kapa llotarin e atehere lol
 

VIP

V.I.P
Titulli: Ndërrimi i Viteve/ Ja sa kushton një tavolinë me Elvana Gjatën, Noizyn, Flor

un as 5 lek si harxhoj ca i dua ti ngjoj aman na e shpifen
 
Top