• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ndërron jetë aktori i famshëm

Hera

Βιβλίο φάγος
[h=1]Ndërron jetë aktori i famshëm[/h]

Aktori i famshëm, Luke Perry ka ndërruar jetë në moshën 52-vjeçare, vetëm disa ditë pasi pësoi një goditje në tru dhe u shtrua në spital.

Publicisti Arnold Robinson konfirmoi lajmin e hidhur. Ai shtoi se familjarët dhe miqtë ishin pranë tij kur ai vdiq. Pranë tij ishin edhe fëmijët, e fejuara dhe ish-gruaja.

Aktori kishte një javë i shtruar në spital, por nuk u dhanë detaje të tjera për gjendjen e tij. Publicisti tregoi se familjarët e vlerësojnë mbështetjen e të gjithëve.

52-vjeçari arriti kulmin e famës kur u bë pjesë e shfaqjes amerikane “Beverly Hills, 90210” ku u bë mashkulli i preferuar i femrave në atë kohë.

 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Te prehet ne paqe!
Aktor i mire ishte.
Jeta seshte asgje me shume se; Jemi dhe ishim. :)
 
Top