Ndërtesa e përmbysur në Gjermani

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Ndërtesa e përmbysur në Gjermani

1473851852ndertesaaa.jpg


ثshtë hapur vetëm në fillim të këtij viti, por menjëherë është kthyer në një nga objektet më të vizituara në Gjermani nga turistët.

Një ndërtesë aspak e veçantë është ndërtuar në Wertheim, ku gjithçka është e përmbysur, duke filluar që nga çatia, e cila nuk ndodhet mbi ndërtesë, por ndërtesa vendoset mbi të, ndërsa një makinë e “parkuar” qëndron e varur në ndërtesë.

Gjithashtu brenda saj, të gjithë objektet e bëjnë më konfuze këtë ndërtim të çuditshëm.

Turistët të shumtë kanë vizituar këtë ndërtesë të ndryshme nga të tjerat dhe sigurisht që synimi është realizimi i fotove brenda saj. Vizitorët i kanë ndarë foto e kapura brenda ndërtesës në rrjetet sociale, ku ata duken se qëndrojnë të varur në tavanin e ndërtesës, por në fakt është e kundërta.

/ Top Channel

1473852035_gjer1.jpg


1473852049_gjer2.jpg


1473852053_gjer3.jpg


1473852059_gjer4.jpg


1473852067_gjer6.jpg


1473852071_gjer7.jpg


1473852081_gjer8.jpg
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Ndërtesa e përmbysur në Gjermani

Kesaj i thuajne me nej tere diten kembet n'hava :vetull:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Ndërtesa e përmbysur në Gjermani

Po e paramendoje kete REAA-ne veshur me fustan mbrenda kesaj shtepie :eek:kidoki:
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Ndërtesa e përmbysur në Gjermani

Te hapesh gojen me shpresen qe do te bjere ndon je frut n e goje pap
 
Top