• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ndeshja e lamtumirës e Michael Ballack

cent

...Lontano
Ish-kapiteni i kombëtares gjermane të futbollit, Michael Ballack, do të luajë ndeshjen e tij të lamtumirës më 5 qershor të vitit 2013.
32zp3i9.jpg
Sipas gazetës gjermane ‘Express’, Ballack ka dërguar ftesat për këtë takim që e ka organizuar vetë dhe midis të ftuarve janë Leo Messi dhe Jose Mourinho. Skuadrat që do të zbresin në fushë do të përbëhen nga ish-shokë të skuadrave ku Ballack ka luajtur gjatë karrierës.

Pra, do të ketë shumë lojtarë nga Kaiserslautern, Bayern Munchen, Bayer Leverkusen dhe Chelsea. Do të jenë të pranishëm emra si Didier Drogba, Frank Lampard, Ashley Cole, Bastian Schweinsteiger, Mesut Ozil dhe Rene Adler.

Federata Gjermane e Futbollit (DFB) i kishte propozuar Ballack-ut një ndeshje lamtumire në vitin 2011, kur Gjermania luajti miqësore ndaj Brazilit, por ish-mesfushori refuzoi kërkesën duke qenë se marrëdhënia me trajnerin Joachim Low ishte e keqe./Tch
 
Top